banner615

banner614

banner701

MOBİLYA ATÖLYESİNDE YANGIN ÇIKTI

banner619

Merkeze bağlı Kiremitocağı Mahallesi’nde bulunan bir mobilya atölyesinde yangın çıktı. Atölyenin çatı katında başlayan ve hızla yayılan yangın, itfaiye ekiplerinin yarım saatlik çalışmasıyla kontrol altına alındı.

Asayiş 21.11.2019, 16:27 21.11.2019, 17:40
5980
banner785

Düzce merkeze bağlı Kiremitocağı Mahallesi’nde yangın paniği yaşandı. Mahallede bulunan Kemal Yılmaz'a ait mobilya atölyesinin çatı katında iddiaya göre soba bacası kaynaklı yangın çıktı. İşçilerin atölyede olduğu anlarda başlayan ve hızla çatıya yayılan yangının fark edilmesi üzerine itfaiyeden yardım istendi. İhbar üzerine bölgeye itfaiye araçları ve olası dumandan etkilenme ya da yaralanma vakalarına karşı ambulans sevk edildi.

Çatının ahşap olması nedeniyle geniş bir alana yayılan yangına arka merdivenden çıkarak müdahale eden ekipler uzun süre alevleri kontrol altına almaya çalıştı.
Atölyeden alevlerin yükseldiğini görerek bölgeye koşan çevre sakinleri meraklı gözlerle söndürme çalışmalarını izledi.

İtfaiye erlerinin yoğun müdahalesi sonucu yarım saatte kontrol altına alınan yangın sonrası atölyede soğutma çalışması yapıldı.


Son olarak yangının çıktığı atölye etrafına park edilen araçları Polis ekipleri güvenlik açısından çekiciler ile olay yerinden uzaklaştırdı.

 

Yorumlar (2)
EyvAllah 1 yıl önce
Geçmiş olsun, İtfaiyeci Kahramanları ve Dake Gönüllülerini Tebrik Ederim.
Mahalleli 1 yıl önce
Öncelikle büyük geçmiş olsun. Allah beterinden saklasın. Sonra ise böyle büyük bir işletmenin mahalle arasında ne işi olduğunu sorgulamak lazım. Çevredeki binalar büyük tehlike oluşturuyor.
açık