banner851

banner955

MOTOSİKLET TERK EDİLMİŞ HALDE BULUNDU…

D-655 Karayolu Yığılca Işıklı kavşakta dur ihtarına uymayan motosiklet sürücüsü, motoru polis memurunun üzerine sürerek kaçtı. Bunun üzerine D-655 Karayolu ve Sancaklar Mahallesinde nefes kesen kovalamaca başladı. Motosiklet sürücüsü ve arkasında bulunan bir kişi, motosikleti Sancaklar Mahallesinde bir ara sokağa terk ederek kaçtı.

Asayiş 14.06.2020, 00:54 15.06.2020, 10:57
6113
MOTOSİKLET TERK EDİLMİŞ HALDE BULUNDU…

Olay gece saatlerinde D-655 Karayolunda yaşandı. Akçakoca İstikametinden Düzce istikametine seyreden 81 FL 009 plakalı motosiklet hakkında çok sayıda trafiği tehlikeye düşürmekten polise ihbar yapıldı. Bu ihbarı değerlendiren Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Yığılca Işıklı kavşakta söz konusu motosikleti durdurmak istedi. Ancak motosiklet sürücüsü, aracı görevli polis memurunun üzerine sürerek kaçmaya başladı.

Bunun üzerine ara sokaklardan Sancaklar Mahallesine giren motosikleti yakalamak için, tüm emniyet birimleri teyakkuza geçti. Sancaklar mahallesinde motosikletin tehlikeli bir şekilde seyrettiği yönünde yoğun ihbar alan polis ekipleri, mahallenin tüm ara sokaklarında, motosikleti aramaya başladı.

Sancaklar Mahallesi Torlak Sokak üzerinden gelen bir ihbarı değerlendiren ekipler, bir evin bahçesinde motosikleti terk edilmiş halde buldu. Kaçan şahısları yakalamak için çevrede inceleme yapan ekipler, bir ize rastlayamadı.

Motosiklet plakası üzerinden ruhsat sahibinin bilgilerine ulaşan ekipler, ruhsat sahibinin E.A isimli şahıs olduğunu ve motosikletin daha öncede karayolları güvenliğini tehlikeye düşürmek ve ruhsat sahibinin alkollü motosiklet kullandığı yönünde kayıtlarının bulunduğuna rastladı. Motosiklet gerekli incelemelerin ardından Çekici yardımıyla Yediemin Otoparkına çekilirken, polis ekipleri motosiklet sürücüsü ve ruhsat sahibini yakalamak için çalışma başlattı.

Yorumlar (3)
SARI MT07 2 yıl önce
Motor sahibini şahsen tanıyorum ağzına alkol sürmeyen biri ne meraklısınız karalamaya. Motorcuların rahat bırakın varsa cezası çeksin ancak azcık huzur verin.
İstersen kırmızı beyaz mt 2 yıl önce
Gece saat 10 vatandaşın evinin önünden son gaz geçip kimseyi rahatsız edemezler. Herkezin motoru var herkezin moteunda eksoz var ama bu ipini koparmış dana gibi kalıcıda bi aşapı bir yukarı geziyor yakalarsak ağıra bağlayacaz haberi olsun
Gerçek Düzceli 2 yıl önce
Senin de ondan farkın yok işte.bozacının şahidi şıracı.ne motor sürücüleri var adam gibi süren.siz de önce adam olun.
26
açık