banner851

banner955

MOTOSİKLETLER TAKİP ALTINDA…

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte artan motosiklet kazaları nedeniyle, İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı trafik timleri il genelinde harekete geçti. Trafik Timleri tarafından Düzce’nin çeşitli noktalarında motosikletler üzerinde denetim yapıldı. Yapılan kontrollerde yüzlerce motosiklet ve sürücüsü kontrol edildi.

Asayiş 08.06.2022, 15:52 08.06.2022, 15:57
1869
MOTOSİKLETLER TAKİP ALTINDA…
banner986

Düzce’de yaz aylarında artan ve bazen ölümlere ve ağır yaralanmalara yol açan motosiklet kazalarının önüne geçmek için İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı Trafik Timleri denetimlerini sıklaştırdı.

Düzce – Yığılca Yolu, Aydınpınar Köyü Yolu, Çilimli Yenivakıf Köyü Yolu ve Cumayeri Dokuzdeğirmen Köy yolunda motosiklet ve sürücüleri üzerinde eş zamanlı denetim yapan jandarma trafik timleri, 187 motosiklet ve sürücüsünü kontrol etti.

Denetimlerde kurallara uymadığı ve eksik evrakı olduğu tespit edilen 15 motosiklet sürücüsüne 9 bin 232 TL trafik cezası uygulanırken, 7 motosiklet ise trafikten men edilerek yediemin otoparkına götürüldü.

Jandarma Trafik Timlerinin, il genelinde yaz ayları boyunca olası kazaların önüne geçmek için motosikletler üzerindeki denetimlerine aralıksız devam edeceği bildirildi.

banner844
Yorumlar (5)
Arar 1 ay önce
Geç bile kalındı
Arar 1 ay önce
Geç bile kalındı
Talha 1 ay önce
Motorsikletler kontrol ediliceğine araba şoförlerini kontrol edin ne ayna bilirler ne şerit sağ şeritte giden motorcuya bile korna basıyorlar önce araba şoförlerine saygıyı öğretin
sevitetri 1 ay önce
Keşke motosikletler kadar patpat denen canavarlara bir çözüm bulsalar. Bağırta bağırta şehrin içinde hız yapıyorlar.
Madur 1 ay önce
Bence normal ehliyet yetmeli bir tek şu kural tanımayan milleti bezdiren motor sürücüleri dikkate almalı
24
açık