banner851

banner955

‘MUTLULUĞA KURŞUN SIKMA’ PROJESİ İÇİN TOPLANDILAR

İçişleri Bakanlığı’nın başlattığı ‘Mutluluğu Kurşun Sıkma’ projesi kapsamında Düzce’de; düğün, nişan, asker uğurlaması gibi etkinliklerde gerekli güvenlik önlemlerinin alınması için toplantı düzenlendi.

Asayiş 18.06.2022, 12:45 18.06.2022, 17:48
1035

İçişleri Bakanlığı düğünlerde, asker uğurlaması gibi etkinliklerde havaya atılan kurşunlar ile birçok ailenin zarar görmesi sonrasında başlattığı ‘mutluluğa kurşun sıkma’ projesi çerçevesinde Düzce’de toplantı gerçekleştirildi.

Düzce Valisi Cevdet Atay’ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda Vali yardımcısı Süleyman Hurrem Aksoy, Kaymakamlar ve ilgili kurum ve kuruluş temsilcileri katılım sağladı.

Düzce’de, düğün, nişan ve asker uğurlaması gibi etkinliklerde vatandaşların havaya kurşun sıkmaması için gerekli güvenlik önlemlerinin arttırılmasının konuşulduğu toplantıda güvenlik tedbirleri de değerlendirildi. İHA

banner844
Yorumlar (2)
Sinan kambur 6 ay önce
Önce zengin ve siyasetçiden başlayın,mermi pahalı,fakir atamaz,devir zenginlerin ve siyasetçinin devri,,
Toplantılar var ama Uygul 6 ay önce
Çok güzel, hoş da oluyor bu toplantılar ama sonuç hep aynı farkında mısınız bilmiyorum, düğün kovoylarimda dirift atmalar, tek tük de olsa yinede silahlar patlıyor, havai fişekler atılıyor, onlarında geçtim normal zamanlarda bile Düzcenin her yerinde her ilçesinde TRAFİK felaket felaket, egzos bağırtan motosikletler, taksiler sabaha kadar egzos bağırtılarından uyuyamıyorum, çarşı merkezlerinde bundan içkili yerler kapandığında sokaklarda sarhoş naralarimdan durulmuyor, kaldırımlar araç işgaline uğramış yollardan yürüyoruz, vs. vs. ben size çok neden bulurum ne zabıta ne polis kimseye bir şey demiyor, gece kartalları diye bekçiler alındı neredyse hiç görmüyoruz sokaklarda herkesin kendi borusu ötüyor, siz toplantı yapıyorsunuz sonuç yine aynı, bu olanlar yine devam ediyor.
Yeni Sayımız