banner851

banner955

NARKOTİM İŞ BAŞINDA!

Emniyet Genel Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Dairesi Başkanlığı koordinesinde, Türkiye genelinde uyuşturucu satıcılarına yönelik eş zamanlı başlatılan “narko sokak” operasyonunun Düzce’deki ikinci aşaması yapıldı.

Asayiş 09.05.2017, 09:46 09.05.2017, 17:03
3477

Emniyet Genel Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Dairesi Başkanlığı koordinesinde, Türkiye genelinde uyuşturucu satıcılarına yönelik eş zamanlı başlatılan "narko sokak" operasyonunun ikinci aşaması sürüyor. Operasyon kapsamında ekipler Düzce'de oluşturdukları kontrol noktalarında araçları ve sürücüleri aradı.

Saat 18.00’da başlayan uygulama yaklaşık 6 saat sürdü. 2 evde arama yapan polisler, bir miktar uyuşturucu madde ele geçirdi. 1 kişi “uyuşturucu madde ticareti yapma” suçundan yakalandıktan sonra yapılan adli işlemlerin ardından tutuklandı. 1 kişi hakkında “uyuşturucu madde kullanma” suçundan adli işlem uygulanıp adliyeye sevk edildi. 75 Narkotim ve trafik polisinin katıldığı uygulamada 360 kişi sorgulandı.18 araç evrak yönünden sorgulandı. Sorgulanan araçlara trafik yönünde evrak eksikliği nedeniyle toplam 17 bin 400 lira idari para cezası uygulandı.Çeşitli suçlardan hakkında arama kararı bulunan 4 kişi yakalandı.  14 işyerinde aramalar gerçekleştirildi. 1 kişiye “kesici alet taşımak”, 1 kişiye ise “uyuşturucu hap bulundurmak”tan dolayı adli işlem yapıldı.

Yorumlar (2)
vatandaş 6 yıl önce
Allah askerimize polisimize tüm güvenlik güçlerimize zeval vermesin. Dualarımız onlarla.
olcay 6 yıl önce
Ben polisim ben Askerim ben jandarmayim ben komamdoyom ben milli sovunmayim. Ben her seyim ben bir millet olarak onları sovunmak zorundayım onlar beni nasıl sovunuyorsa beni nasil koruyosa ben de onları korumak sovunmak zorundayım ...ben o
Yeni Sayımız