banner851

banner614

NEDEN KAÇTIĞI İSE YAKALANINCA ORTAYA ÇIKTI

Akçakoca ilçesinde, uygulama noktasında Jandarma ekiplerinin dur ihtarına uymayan ticari taksi, yaşanan kovalamacının ardından yakalandı. Otomobil sürücüsünün neden kaçtığı ise, yapılan alkol muayenesi ile ortaya çıktı. Otomobil sürücüsü 410 promil alkollü çıktı.

banner619
Asayiş 30.05.2021, 21:15 31.05.2021, 16:12
4679

Akçakoca ilçesinde, ticari taksi sürücüsü hareketli dakikaların yaşanılmasına neden oldu. Dün gece saatlerinde Tepeköy mevkiindeki uygulama noktasında denetim yapan Jandarma ekipleri şüphe üzerine M.Ö idaresindeki 81 T 1320 plakalı otomobili durdurmak istedi. Jandarma ekiplerinin dur ihtarına uymayarak kaçmaya çalışan M.Ö, Dadalı mevkiinden Düzce istikametine ters yönde ilerlemeye çalıştı.

Aracı takibe alan Jandarma ekipler, kaçmak için tehlikeli seyreden aracın durması için ekip otosundan anonslar yaptı. Ancak kaçmaya devam eden araç sürücüsü M.Ö.’yü Tepeköy mevkiinde sıkıştıran Jandarma ekipleri, otomobili durdurabildi. Jandarma ekipleri önce, araç sürücüsü M.Ö. ve yanında bulunan H.Ö’nün GBT sorgusunu yaptı. M.Ö ve H.Ö’nün suç kayıtlarının bulunmamasının anlaşılmasının ardından, Jandarma ekipleri tarafından otomobil içinde ise detaylı bir arama yapıldı. Otomobil içinde de hiçbir suç unsuruna rastlanmazken, sürücü H.Ö’nün yapılan alkol muayenesinde 410 promil alkollü olduğu öğrenildi.

Zanlılar Jandarma tarafından gözaltına alınırken, otomobil ise çekici yardımıyla Akçakoca ilçesinde bulunan Arapoğlu Yediemin otoparkına çekildi.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (5)
Ta×i 4 ay önce
Birincisi içinde yolcu yokmuş ikincisi ise 410 promille insan oturduğu yerden kalkamaz lütfen doğru haber yapın abartmadan
Esnaf 4 ay önce
Bu kaçıncı be kardeşim. Yarın yine trafikte yolcu taşır lisansının bi ele alınması lazım
Mert 4 ay önce
Yalan haber yapan kahpe
Öyle bi promille araç mı kullanılır
d. 4 ay önce
bana da garip geldi adamin alkol komasindan olmasi lazim
Şaban Z 4 ay önce
Yazıklar olsun ekmek teknesi ile yaptığın işe bak çoluk çocuğunun rızkı ile niye oynuyorsun Allah islah etsin