banner851

banner955

NEVŞEHİR’DEN KAÇTI, DÜZCE’DE YAKALANDI

Nevşehir’de Kasten Yaralama suçuna karışan ve hakkında kesinleşmiş 10 yıl hapis cezası bulunan bir kişi, İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT) tarafından düzenlenen operasyonla Düzce şehir merkezinde yakalandı. Gözaltına alınan şahsın savcılıktaki işlemleri devam ediyor.

Asayiş 08.06.2022, 23:54 09.06.2022, 13:23
2070
NEVŞEHİR’DEN KAÇTI, DÜZCE’DE YAKALANDI

Düzce’de olayların aydınlatılmasında önemli rol oynayan Jandarmanın göz bebeği JASAT, başarılı bir operasyonun daha altına imzasını attı. Nevşehir’de ‘Kasten Yaralama ve Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılma’ suçundan aranan ve hakkında 2 ayrı suçtan 10 yıl 7 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan A.N isimli bir kişi, JASAT ve Konuralp Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından Düzce’de başarılı bir operasyonla yakalandı.

A.N’nin Düzce Kültür Mahallesinde bir adreste gizlendiğini tespit eden JASAT ve Konuralp Jandarma Komutanlığı ekipleri, belirlenen adrese operasyon düzenledi. Operasyonda gözaltına alınan A.N, ekipler tarafından Düzce İl Jandarma Komutanlığı’na götürüldü.

Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edilen şahsın, işlemlerinin ardından Nevşehir Jandarma Komutanlığı ekiplerine teslim edileceği öğrenildi.   

Yorumlar (0)
27
açık