banner851

banner614

O ANLAR CEP TELEFONLARI İLE GÖRÜNTÜLENDİ

Düzce’de Cadde ortasında güpegündüz, kimyasal ve uçucu bir madde olan bali çeken genç, görenleri şaşkına çevirdi. O anlar vatandaşların cep telefonları ile görüntülendi.

banner619
Asayiş 06.05.2021, 15:15 06.05.2021, 15:39
4241

Düzce’de ‘Gençlik nereye gidiyor’ dedirten görüntü, geçtiğimiz gün Aydınpınar Caddesi üzerinde vatandaşlar tarafından cep telefonları ile kaydedildi. Cadde ortasında, poşete doldurduğu uçucu ve kimyasal madde olan baliyi nefes yolu ile içine çeken genç, görenleri hayrete düşürdü.
 

Görüntülerde, içeriğinde farklı kimyasal formda gazlar bulunan, solunduğunda veya koklandığında çok ciddi sağlık problemlerine neden olan ve ölüm riski taşıyan baliyi çeken gencin davranışlarının, normal olmadığı görülüyor. 

O anları cep telefonları ile çeken vatandaşlar, görüntüleri 0542 767 18 81 Numaralı Öncü Haber whatsApp İhbar hattına gönderdi. Görüntülerde, bali çeken kimliği belirsiz gencin kendinde olmadığı görüldü.

Öte yandan, kimyasal yapıştırıcı bir madde olan balinin solunması veya koklanması insan sağlığına ciddi zararlar veriyor. Yapılan araştırmalarda balinin beyin, kalp, karaciğer, akciğer ve böbrek fonksiyonlarını bozduğu ve  solunduğu ve koklanması halinde ölüm riski taşıdığı tespit edildi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (5)
ADAM 5 ay önce
yazıklarolsun düzcenini haline kimse dur demiyo
Düzceliii81 5 ay önce
Bu duruma düşüren bu gençleri devlet kimse kusura bakmasın millette bele kadar borc var millet çıldırmış durumda
Vatandaş 5 ay önce
Çok güzel tarif etmişsiniz bilmeyende öğrenecek sayenizde.Bu konulara sizin meslek grubunuz pek dikkat etmiyor.Bu kadar ayrıntılı anlatmanıza ne gerek var.İnsanlar basının yaptığı haberlere göre hareket ediyor.Dikkat lütfen!!!!!
can 5 ay önce
BELKİ LOKUM TOZU ÇEKİYORDUR .YAZIKTIR ŞU GENÇLİĞİ DÜRÜŞDÜKLERİ DURUMLARA BAKIN
DÜZCELİ 5 ay önce
KAYIP GİDEN BBİR GENÇ DAHA..