banner851

banner955

O ANLAR GÜVENLİK KAMERASINDA…

Düzce Belediyesi’nin vatandaşların kullanımına sunduğu akıllı bisikletlerden birini uygulamayı üzerinden ücretini ödemeden kullanmak isteyen şahıs başarılı olamayınca bisikleti tekmeledi. O anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Asayiş 20.10.2021, 14:41 21.10.2021, 09:44
3361

Olay, Düzce Merkez’e bağlı Şehit Murat Demir Mahallesi'nde meydana geldi.

Düzce Belediyesi tarafından bisiklet kullanımına özendirmek ve trafik kaynaklı hava kirliliğinin önüne geçmek amacıyla geçtiğimiz aylarda kullanıma sunulan akıllı bisikletlerden birini kullanmak isteyen şahıs, yol kenarındaki bisikleti götürmeye çalıştı.

Uygulama üzerinden ücreti ödenmediği için tekerlekler hareket etmeyince sinirlenen şahıs bisikleti tekmeledi.

Daha sonra ise yanında bulunan arkadaşıyla hiçbir şey olmamış gibi bölgeden uzaklaştı. Yaşanan olay ise saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı.

Görüntüleri sosyal medya üzerinden paylaşan Düzce Belediyesi, "Farklılığınız iyilik olsun! Çünkü, kötülerden çok var" notu düştü.

HABER: Mehmet GÜNESEN

banner844
Yorumlar (17)
Ali 1 yıl önce
Ahlak ve terbiye ile ilgisi yok. Bunu yapan bu işin yanlış olduğunu bilmiyor mu sanıyorsunuz elbette biliyor.. bizim gibi az gelişmiş ülkelerdeki cezalar daha ağır ve caydırıcı olmalı.. tek çözüm bu ...ceza ceza..daha ağır ceza..
Hüseyin 1 yıl önce
Terbiyesiz
DüZceli 1 yıl önce
Bu Tipleri alacaksın hayvanat bahçesine kapatacaksınO kıza da yazık gerçi çocuk ne ise kızdan da çok birşey beklememek gerekir
Düzceli 1 yıl önce
"Kamu malına zarar verme" suçundan açacaksın davayı. Sonuçlanana kadar içerde yatıracaksın. Bakalım bir daha yapıyor mu böyle terbiyesizlik. Bunlar gibiler yüzünden bir adım ilerleyemeyiz.
Düzceli 1 yıl önce
Primatlarla yakın akraba. Ateşi keşfettin mi zırbo?
Ahmet Yıldız 1 yıl önce
Gayet normaldir. Düzenin yetiştirdiği gençler.
Haram,
Helal,
Günah,
Sevap....
Bunlardan hangisini öğreterek yetiştirdiniz?
Önce eğitim sistemini gözden geçirin.
OB 1 yıl önce
3 kere 3 kaç eder değil. ilk önce Edep, ahlak kurallarını öğreteceksin. doğayı hayvanları sevmeyi öğreteceksin. gerisi gelir.
# 1 yıl önce
Bu şahıs kamu malına zarardan ceza almalı.
Birisi 1 yıl önce
Orası Konuralp değil. Melen parkın girişindeki halı sahanın orası. Parktan çıkıp bisiklete tekme atan, parktaki banklara, ağaçlara neler neler yapar.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız