banner851

banner955

O ANLARDA ÖNCÜ HABER KAMERASI KAYITTAYDI…

Düzce Emniyetinin göz bebeği, suçluların ise korkulu rüyası yunus ekipleri, dün gece yine denetimdeydi. Ailesi ile birlikte yürüyüş yapan küçük bir kız çocuğu tuttuğu babasının elini bırakarak o esnada denetim yapan polis ablasına koştu. Polis ablasına sarılarak ‘Bizi koruduğunuz için teşekkür ederiz’ diyen küçük kız, büyüyünce ise polis olmak istediğini söyledi. Küçük kızın, kadın polis memuru ile yaşadığı o diyalog ise Öncü Haber kamerasına yansıdı.

Asayiş 17.06.2022, 10:36 17.06.2022, 18:16
2492

Düzce’de suç ve suçluların önlenmesi için özveri ile görevinin başında bulunan yunus ekipleri, gece saatlerinde yine kentin birçok noktasında denetim yaptı.

Uzunmustafa Mahallesi Hastane Caddesi üzerinde şüpheli araç ve şahısları kontrol eden ekipler, yapılan denetimlerde her hangi bir suç unsuruna rastlayamadı.

Ekiplerin denetim yaptığı esnada ailesi ile birlikte yürüyüş yapan küçük bir kız çocuğu, tuttuğu babasının elini bırakarak, görevli kadın polis memurunun yanına koştu. Kimse ne olduğunu anlamamıştı ki; küçük kız çocuğu polis ablasına sarıldı ve ‘Bizi koruduğunuz için teşekkür ederiz’ dedi.

Küçük kızın bu sevgisi karşısında ne yapacağını şaşıran kadın polis memuru, kendisine ‘Büyüyünce ne olacaksın?’ diye sordu. Küçük kızdan ‘Önce doktor‘  ardından da ‘Büyüyünce senin gibi polis olacağım’ cevabını alan polis memuru, ailesine vatana ve milletine hayırlı evlat yetiştirdikleri için teşekkür etti.

Küçük kız çocuğu ve kadın polis memuru arasında yaşanan bu diyalog ise  o anda denetimleri takip eden Öncü Haber kamerasına yansıdı.

Yorumlar (2)
Samet 2 hafta önce
2lige ciktik ama alt yapimiz perisan durumdayiz bu alt yapi kenan ozenle gokmen zeki ile yurumez neden genc hoca basarili hoca getirilmiyor cok guzel yildiz futbolcularimiz birer birer kayboluyor
hanzade 2 hafta önce
Ah küçüğüm keşke sen de hayalindeki mesleği yapabilsen...Bu gün anlamzsın elbette ama büyüyünce hayatın ne kadar acımasız olduğunu anlayacaksın...Eğer hatırlı bir tanıdığın yoksa polis de olamazsın memur da...Ama yine de Allah yolunu açık etsin...
27
açık