banner851

banner614

O KAVŞAĞIN IŞIK SORUNU ÇÖZÜLDÜ

Kuzey Çevre Yolu üzerinde bulunan AFAD Kavşağı’na Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan gelmeden önce takılan trafik lambalarının kapatılmasını gündeme getirdiğimiz “AFAD Kavşağı’nda Trafik Karmaşası” başlıklı haberimizin ardından Düzce Valiliği harekete geçti. Lambaların eksiklerinin yetkililer tarafından giderildiğini duyuran Valilik, ışıkların tekrar faaliyete geçtiğini bildirdi.

banner619
Asayiş 09.01.2018, 10:47 10.01.2018, 17:30
2863

Sık yaşanan kazaların adresi olan Kuzey Çevre Yolu üzerinde bulunan AFAD Kavşağı’na, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti 6.Olağan İl Kongresi’ne katılmak üzere bölgeye gelmeden önce takılan trafik ışıkları vatandaşlara rahat bir nefes aldırırken geçtiğimiz günlerde kapatılması dikkat çekmişti.

Yıllardır sürücülerin hayatını tehlikeye sokan kavşakta Erdoğan geldiğinde alınan önlem bir nebze olsun rahat bir nefes aldırırken yalnızca birkaç gün sonra kapatılması vatandaş cephesinden konu sorgulamaya açmış ve Öncü Haber Merkezi de “AFAD Kavşağı’nda Trafik Karmaşası” başlıklı haberle konuyu gündeme getirmişti.

Eksikler giderildi
Haberimizin ardından Düzce Valiliği harekete geçti. Yaptığı yazılı açıklama ile kavşaktaki ışıkların tekrar faaliyete geçtiğini duyuran Valilik yetkilileri, “Sayın Valimizin konuyu yakından takipleri sonucu Kuzey Çevre Yolu AFAD kavşağındaki trafik lambalarının eksiklikleri Karayolları yetkilileri tarafından giderilerek yeniden faaliyete başlamıştır.” İfadelerine yer verdi.

Haber: Ö. YILMAZ

Yorumlar (8)
gurbetci düzceli 4 yıl önce
ben cok gördüm rasladim sürücüler kaba birdesinyal vermiyorlar
özüm 4 yıl önce
3 4 seneden beri oraya durak istendi yapılmadı, reis gelecek die yapıldı reis gitti şimdi durukda duran otobus yok ..Bi yere hizmet gelmesi için oraya RTE nin mi gitmesi lazım?
vatandaş 4 yıl önce
oldu olacak her sokak başına ışık koyun bari. trafik ışıklarının çokluğu medeniyetin azlığının göstergesidir. radar koyup ceza kesin, kurallara uyanları niye durdurarak cezalandırıyorsunuz?
Chief 4 yıl önce
Sağına soluna bakmayı beceremeyen insanlar yüzünden her kavşağa ışık takıldı. Bir yerden bir yere gidemez olduk. Işıklar kavşağın kullanım verimini çok düşürüyor.
Yuri 4 yıl önce
Bi yere hizmet gelmesi için oraya RTE nin mi gitmesi lazım? RTE gelmişken bi de Beyciler e uğrasaydı keşke, yolları asfaltlanırdı. :)
Buğra BAYRAK 4 yıl önce
Radar denilen şeye gerek yok. Çevre yolunda ışıklı kavşak yada böyle birşeyn oluşu zaten saçma. Tüm çevre yolu boyunca sadece bu noktada böyle bir kavşak var. Çevre yolunun amacı trafiğin durmaksızın akışını sağlamak için yapılan yollardır.
sürücü 4 yıl önce
Bu bölgedeki ışıklarda mobese kameralarıda 7/24 çalıştırılmalı ve ceza yazmalı otobüsler kırmızıda direk geçiyor umurlarında değil yanan ışık.
düzceli 4 yıl önce
kardeşlerim bende kalıcıda oturuyorum o yolda çok hızlı gidiyorlar ışığa gerek yok radar koysalar zaten kaza olmaz.