banner851

banner614

ÖĞLE YEMEĞİ ZEHİR OLDU!

Atatürk Bulvarı üzerinde karşıdan karşıya geçmek isteyen öğrencilerden birine otomobil çarptı. Öğle yemeğine çıktığı öğrenilen öğrenci yaralandı.

banner619
Asayiş 06.02.2017, 13:10 06.02.2017, 17:14
5685

Atatürk Bulvarı üzerinde meydana gelen trafik kazasında bir öğrenci yarandı. D-100’den Cedidiye Mahallesi istikametine gitmekte olan Barış Korkmaz idaresindeki otomobil, yolun karşısına geçmeye çalışan öğrencilerden Özge Sarıca’ya çarptı. Kazada yaralanan lise öğrenicisi Özge Sarıca acı içerisinde ambulansa bindirildi. Hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenilen lise öğrencisinin bölgede bulunan özel bir okuldan öğle yemeği için dışarıya çıktığı ve yolun karşısına geçmeye çalışırken otomobil çarptığı öğrenildi. Otomobil sürücüsü ise yolda yavaş seyir ettiğini ve öğrencilerin bir anda yola atladığını savundu. Polisin kazayla ilgili soruşturması sürüyor.Yorumlar (12)
Boş konuşmayın 5 yıl önce
Dışardan saçma sapan yorumlar yapıyorsunuz. Bu çocuk 1 ay sonra sınava girecek. O bulvar dediğiniz cadde saçma sapan bir yer ne orta refüj ne kaldırım. Yayaya yönelik hiçbir önlem yok.
Veli 5 yıl önce
Kaç yıldır bulvar caddesine yakın bir mevkiide oturuyorum. İki çocuğumda bu caddede büyüdü ve bu zamana kadar da onlara hiçbir şey olmadı. Çocuklarımdan biri de iki yıldır Uğurda okumakta. Kişisel görüşüm öğrencinin dikkatsizliğidir.
Aa 5 yıl önce
Atatürk Bulvarı gibi İstanbul Caddesi de aynı. Karşıdan karşıya geçiş için yayaşar her yerden girebiliyor. Araçlar iki adım git hoop dur. Yaya geçidi var olmayan yerden bile yayalar karşıya geçiyor.
Kızın telefonu bile yoktu 5 yıl önce
Yorum yaparken azıcık mantıklı olun. Kızın telefonu bile yanında değildi .az mantıklı olun
Öğretmen 5 yıl önce
Daha çok olur kaza okulda nöbetçi yok yemek yok sonra kaza olmuş ah vah hadi canım sizde sadece şoför veya eds hatalı
Veli 5 yıl önce
Sokak ortasında özel okul olursa böyle olur
ayağım taşa takıldı kahro 5 yıl önce
cidden komik oldunuz iyice
ne edsymiş be 5 yıl önce
yahu burdan bile edsye laf ediyorsunuz ya.. kardeşim adam sana açık açık burada radar var adam gibi kurallı git diyor hala ceza yiyorsan senin suçundur.. zaten eds kurulan yerlere tuzak radar koyuluyordu hiç değilse şimdi yerini biliyorsun.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın