banner851

banner955

ÖĞRENCİLERE UYUŞTURUCU SATACAKLARDI

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü uyuşturucu tacirlerine göz açtırmıyor. Üniversite öğrencilerine uyuşturucu madde satmaya çalışan 3 kişi eş zamanlı baskınlarla yakalandı. Adliyeye sevk edilenzehir tacirleri tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Asayiş 03.03.2018, 12:11 05.03.2018, 09:18
3402
banner1032

Uyuşturucu tacirlerine yönelik sürdürülen başarılı operasyonlara bir yenisi daha eklendi. Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı teknik ve fiziki takip sonucu uyuşturucu madde temini ve ticareti yaptıkları öne sürülen 3 kişi, sabah saatlerinde ikametlerine düzenlenen eş zamanlı operasyonla gözaltına alındı. Yakalanan 3 zehir tacirinin özellikle gençleri kendilerine hedef seçtiği ve Düzce Üniversitesi çevresinde üniversite öğrencilerine uyuşturucu madde satmaya çalıştıkları öne sürüldü. Şahıslar, emniyetteki sorgularının ardından sevk edildikleri mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. Uyuşturucu satıcılarına yönelik sürdürülen operasyonların aynı sıklıkla devam edeceği öğrenildi.

Haber: Ş. ÇAKIR

banner844
Yorumlar (4)
znc 5 yıl önce
vatan haini muamelesi yapılmalıdır.
Çözüm 5 yıl önce
Polisimiz işini en iyi şekilde yapıyor.
Fakat herşey önce ailede başlıyor. Gençleri doğrı yetiştirmek herşeyden önemli.
Çözüm değil 5 yıl önce
Tüm bu zararlı işlerden kurtulmak için gençlerimize bilinç ve hedef vermeliyiz. Hedefi olmayan her şeyi yapar. İçki, zina, fuhuş, kumar, sigara, uyuşturucu, intihar vs. Tek çare hedeflerimizi ve yaşama nedenimizi hatırlatmak. Her mahalleye gençleri bu ve diğer tacirlerin eline düşmekten kurtarmak için gençlik odaları kazandırmalıyız. Vesselam!
vatandaş 5 yıl önce
gençlerimizi zehirleyip geleceğimizi karartanlara düzce emniyeti göz açtırmıyor helal polisimize
12
parçalı bulutlu