banner851

banner955

ÖĞRENCİNİN ÜZERİNDEN ÇIKAN ŞOK ETTİ

Çilimli’de bulunan bir ortaokulda, bir öğrencinin üzerinde sarma sigara bulunması üzerine, sigarayı aldığı işyerinde yapılan aramada, 349 adet boş sigara paketi, 4 adet sarma dolu paket ve 600 dal sarma sigara ele geçirildi.

Asayiş 12.02.2018, 16:10 12.02.2018, 18:53
8961

Olay, Çilimli’de bulunan bir ortaokulda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, ortaokuldaki bir öğrencinin üzerinde öğretmenleri tarafından yapılan arama neticesinde sarma sigara bulundu. Öğretmenler durumu hemen polis ekiplerine bildirdi. Haber verilmesi üzerine okula gelen polis ekipleri öğrenciye, “sarma sigarayı nerden aldığını” sormasının ardından öğrenci, sigarayı temin ettiği adresi söyledi.

Polis ekipleri ise sarma sigaranın temin edildiği Ş.O.’ya ait işyerine baskın yaptı. İşyerinde yapılan aramalar neticesinde 349 adet boş sigara paketi, 4 adet sarma dolu paket 600 dal sarmaya hazır dal sigara ele geçirildi.Şahıs hakkında adli ve idari işlem başlatıldı.

Haber: Ö.YILMAZ
Yorumlar (12)
Cihat 5 yıl önce
Entegre edilmiş bir oluşum denetim yapmalı.bakkallar ve bayiler odası başta olmak üzere,okul yönetimleri,veli dernekleri..Kolluk kuvvetleri desteğiyle çocuklarımızı gençlerimizi korkutmadan,ötekileştirmedan.sevgi ile, saygı ile...
Yiğit Eren 5 yıl önce
Ortaokul öğrencisine dal sigara satan esnafa yapılan işlemi eleştirenler, aynı yaşta kendi çocuklarına sarma dal sigara satılmasınıda hoş görürlermi???
Duzceli 5 yıl önce
Tabiki hoş karşılanmaz satılmaması gerekir. Fakat o sigarayı çocuğa satan esnaf ne kadar suçlu ise aileside en az o kadar suçludur.. Aileden başlar her şey.
TÜTÜNCÜLÜK LTD 5 yıl önce
Tütün Satan İşletmenin Tek Suçu 18 YAŞINDAN KÜÇÜKLERE SİGARA,DAL VB. Ürünler Satması.
Anlayış kıt bizde sanırım 5 yıl önce
Burda konu sarma sigara satılması değil, ORTAOKUL Öğrencisine satılması..Yazık değilmi gencecik fidanlara.. Onların elindeki 3 kuruş a ihtiyacımı var Çilimli esnafının ??
HAKKI 5 yıl önce
NE ESNAFI NE POLİSİ NE ÖĞRETMENİ KÖTÜLEYELİM BEYLER. KENDİMİZE BAKALIM BİZ EVLATLARIMIZA NE KADAR EĞİTİM VERİP NE KADAR SAHİP ÇIKIYORUZ?? VİCDANEN RAHATMIYIZ??
Yorumcu 5 yıl önce
Günaydın tutun satan bütün yerler bu şekilde satıyor ki
Selam 5 yıl önce
Bir okulda en önemli mekanizma öğretmenlerdir. Müdür müdür yardımcısı milli eğitim müdürü şube müdürü bunların hepsini kaldıracaksın.Kağıt imzalamaktan dedikodu yapmaktan ve çay içmekten başka ne yaparlr.Bakın yine olayı öğretmenler çözmüş.
Halk 5 yıl önce
Esnafin ne Suçu Var bu heryerde satiliyor marketlerde dukkanlarda yazik ya ceza yazmayi seviyorsunuz ozaman heryeri denetleyin
fenerli 5 yıl önce
çocuklara satmasınlar . iyi olmuş bugün sigara yarın uyuşturucu..
Cılımlılı 5 yıl önce
Polıs bılmıyormusankı nerde ne satılıyo şikayet olunca arama yapıyorlar
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
22
açık