banner851

banner614

OKUL SERVİSLERİ MERCEK ALTINDA

Beyköy’de okul servis araçlarına yönelik uygulama kapsamında 3 araç trafikten men edilirken, 4 araca çeşitli nedenlerden işlem başlatıldı.

banner619
Asayiş 06.04.2018, 11:16 06.04.2018, 19:00
1223

İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı Beyköy Beldesi Jandarma Karakol Komutanlığı ekipleri tarafından öğrencilerin okul ile ev arasında güvenli bir şekilde aktarımının sağlanması için okul servis araçlarına yönelik uygulama gerçekleştirildi.

Dün yapılan uygulamada edinilen bilgiye göre, 22 servis aracı kontrol edildi. Yapılan kontroller sonucunda fazla yolcu taşıma, araçta muayene olmaması gibi nedenlerden dolayı 4 araca işlem yapıldı, 3 araç ise trafikten men edildi.


Haber: Ö.YILMAZ

banner844
Yorumlar (11)
düzceli 3 yıl önce
servis şöförleri ralli yapıyorlar. yolun ortasında durup çocuk indiriyorlar. kuralları hiçe sayıyorlar. belediye otobüsleri servisler ve ticari taksicilere trafik polisi dikkat etsin.
Burhan inaloglu 3 yıl önce
Allah sizden razi olsun bireysel yani tek aracla bu isi yapmaya calisanlara kumpas diyer yandan 200 ve uzeri fiyatla ihalr alip 80 liraya bu isi yaptirmaya zorlayan sirket sahiplerine canak tutun diyecek bis
Düzceli 3 yıl önce
Okul servis şoförlerinin çoğu kurallara uygun ve özverili çalıştıklarına inanıyoruz.Ancak bazıları nasıl olsa benim bölgemi benden başka kimse taşıyamaz diyerek çalışıyor. Öğrencileri okulların önünden alması gerekirken ana caddede indirip bindiriyor. Dahası öğrenciler servis şöforünün araçta hareker halindeyken itirazlar sigara içtiğini söylüyorlar. Denetimlerin özellikle kalıcı bölge çevresi köy servislerinde de yapılmasını istiyoruz.
Yusufoğlu 3 yıl önce
Bazı arkadaşlar da müzik son ses elinde sigara kolu camdan dışarda öğrenci taşıyor peki aracın içindeki çocuk sigara icen şoförü görünce örnek almazmı artislik mi yapıyon öğrencimi tasiyon işini düzgün yapan arkadaslarina kötü örnek olma
Duzceli 3 yıl önce
Kalici konutlar duzce arasindaki okul servisleride denetlensin..ayakta giden ogrenciler var...
Şöför 3 yıl önce
1.si sayın aileler sizler bir çocukla uraşamazken bi 20 çocukla uğraşıyoruz en ufak bi fiske attığımızda ya anlayışsız bir veli ya şımarık bi öğrenci ile karşılaşıyoruz bizim de yaveularımız var unutmayın 2si trafik kanun hergün ne bievrak
taner 3 yıl önce
en ufak bi fiske dahi atamazsın, memnun değilsen işçi servisi çek.
insanoğlu 3 yıl önce
Güzel kardeşim ekmek davasıyla verdiğiniz mücadelenin farkındayız ve tebrikte ediyoruz. sizde biliyorsunuzki ne sicili bozuk servis şoförüyle ne bozuk araçlar var. konu objektiftir şahsi değil.
Servisci 3 yıl önce
Fazlasını bile hak ediyoruz ama şöyle bişey var yapacaksanız herşeyiyle yapın adım attırmayın işi sıkı tutun heee yalandan yapıyorsanız da (bence yalandan yapılıyor) yazık 3-5 garibanın canını yakmayın!!!
Veli 3 yıl önce
Okul bitti daha yeni mi mercek altına alınıyo
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın