banner851

banner955

OKULUN BAHÇESİNDE BAŞIBOŞ DOLAŞIYOR

Düzce’de Eskimengencik İlkokulu Bahçesinde başıboş dolaşan pitbull cinsi köpek, öğrenci ve velilere korku dolu anlar yaşattı. Velilerin durumu Düzce Belediyesi ve İl Özel İdaresi’ne bildirmesine rağmen, yasaklı ırk olan pitbull cinsi köpeğin alınmadığı belirtti.

Asayiş 13.10.2022, 10:56
3954
OKULUN BAHÇESİNDE BAŞIBOŞ DOLAŞIYOR

Birkaç gündür Eskimengencik İlkokulu bahçesi ve civarında görülen yasaklı ırk pitbull cinsi köpek, öğrenci ve velilerde büyük panik oluşturdu. Durumu Düzce Belediyesi ve Düzce İl Özel İdaresi’ne bildiren veliler, bugüne kadar bir sonuç alamadı.

Seslerini duyulması için ilgili şikayetlerini 0 542 767 18 81 numaralı Öncü Haber whatsApp ihbar hattına yapan veliler, “Birisi bu köpeği buraya bırakmış. Birkaç gündür okul bahçesinde ve okulun civarında dolaşıyor. Çocuklarımız ve biz korkuyoruz. Saldırgan bir cins, bu yüzden çocuklarımızı okula gönderemiyoruz. Düzce Belediyesi Beyaz Masa birimini ve Düzce İl Özel İdaresi’ni aradık. Ancak bugüne kadar bir sonuç alamadık. Bu köpek çocuklarımıza saldırdığı zaman mı ilgilenecekler? Yetkililerden yardım istiyoruz” dedi.

banner844
Yorumlar (3)
sami 2 ay önce
o hayvanları vahşileştirenler yine insaoğlu!!!
Arar arar 2 ay önce
Aman sakın dokunmayın köpek hakları insan canından önemli
Trtr 2 ay önce
Başkann meşgul,yoğun çalışıyor,konser yapıyor,belki ondandır..