banner851

banner955

OLASI FELAKET SON ANDA ÖNLENDİ

Cedidiye Mahallesi Göksel Sokak üzerinde bulunan metruk binada yaşanan doğalgaz kaçağı korku yarattı. Doğalgaz Acil ekipleri erken müdahalenin olası bir patlamayı engellediğini belirtti.

Asayiş 11.03.2018, 20:54 13.03.2018, 09:17
2315
banner1032

Cedidiye Mahallesi Göksel Sokak’taki felaket son anda önlendi.
 
Göksel Sokak ile Rıhtım Caddesi’nin kesiştiği noktada bulunan metruk binada doğalgaz kaçağı meydana geldi. Gaz kaçağını çevreye verdiği kokudan fark eden çevredeki bir vatandaş durumu hemen “187 Doğalgaz Acil” hattına bildirdi.


 
Haber verilmesi üzerine olay yerine doğalgaz acil, itfaiye ve polis ekipleri geldi. Polis ekipleri trafik akışını keserken doğalgaz acil ekipleri de gaz kaçağına müdahale ederek hemen doğalgazı kesti.
 
Ekipler, durumun kısa sürede fark edilmesinin olası bir felaketi önlediğini, eğer erken müdahalede bulunulmasaydı bölgede bir patlamanın yaşanabileceğini belirtti.

Öte yandan metruk halde bulunan ve doğalgazın hala kesilmediği binada yaşanan doğalgaz kaçağına hurdacıların binadaki boruları kesmeye çalışırken neden olduğu öğrenildi.

Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (3)
Hayatları muhalefet 5 yıl önce
Saat tutduysan eğer tam olarak ne kadar sürede hangileri geldi yazsana kardeş merak ettik
okuma seferberliği 5 yıl önce
Okuma seferberliği kampanyası var haberin yoksa bi başvur.yazılanıda okuyamıyosunuz..
duyarsızlık dizboyu 5 yıl önce
metruk binadaki dpğalgaz kaçağını haber verdik ne kadar duyarsız bir insanlarızki 2 saat sonra geldiler itfaiyesi 187 si belediyesi.O kadar yoğun bir gaz fışkırması vardıki sokağa sigarayla birisi geçse patlardı.
15
parçalı bulutlu