banner851

banner955

OLAY ANI SANİYE SANİYE GÜVENLİK KAMERASINA YANSIDI

Düzce Merkez Hastane Caddesi’nde kaldırımda bulunan bir ıhlamur ağacı büyük bir gürültüyle yola devrildi. Kent trafiğin en yoğun olduğu noktada o esnada yolda araç olmaması bir facianın önüne geçerken kaldırımdan yürüyen iki kadın ağacın altında kalmaktan son anda kurtuldu.

Asayiş 28.07.2021, 19:33 28.07.2021, 19:38
4950
banner986

Olay Düzce Merkez’de Hastane Caddesi’nde meydana geldi. Saat 14.15 sıralarında yol kenarında bulunan bir ıhlamur ağacı bir anda büyük bir gürültüyle yola devrildi. Çevre sakinleri büyük bir panikle kendilerini dışarı attı.

Normalde kentte trafiğin en yoğun olduğu noktalardan olan caddede otomobilin olmaması olası bir faciayı önlerken şans eseri kimsenin burnu bile kanamadı. Ağacın kök bölgesinden çürüdüğü tespit edilirken olay yerine gelen polis ekipleri caddeyi trafiğe kapattı. Düzce Belediyesi İtfaiyesi kaza kırım ekipleri, ağacı yapılan çalışmayla kaldırdı.

AĞACIN ALTINDA KALMAKTAN SON ANDA KURTULDULAR

Öte yandan ağacın devrildiği anlar saniye saniye bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde olay esnasında kaldırımda yürüyen iki devrilen ağacın altından kalmaktan son anda kurtulduğu ve büyük bir şok yaşadıkları görülüyor.

Yorumlar (4)
MİLLİYETCİ 1 yıl önce
Bu ağaç bilerek ve isteyerek yıkılmadıysa adımı değiştiririm. O kadar kuvvetli bir ağaç nasılda bir anda yıkılıyor. Eyyyy AKP...
81 1 yıl önce
Bu ilk defa olmuyor. Daha önce park içersinde ağaç düştü!
Düzceli 1 yıl önce
Belediyecilik on numara. Bakanlıklar on numara. Orman işletmesi şubesinin dibinde gerçekleşmesi de ayrı ironi. Cidden yapamıyorsunuz artık bu işi ya. Denetleme mekanizmalarını cb başkanlık sistemi ile ortadan kaldırdınız ne liyakat kaldı ne etik.
Şansa yaşamak 1 yıl önce
Düzce’de şansa yaşıyoruz zaten. Maşallah belediyeyi çalışırken hiç göremiyoruz. Millet bahçesinden başka bir şey yapmıyorsunuz.. istanbul caddesi berbat oldu..
31
açık