banner851

banner955

OLAY KARAKOLDA SONLANDI…

Düzce’de sıcak saatler. Bir iş merkezinde çıkan karı – koca tartışması sokağa taştı. Karısını darp ederken kendisine müdahale etmek isteyen kişiye saldırmak isteyen bir şahıs, karşı tarafın silah çekmesi üzerine olay yerinden hızla uzaklaştı. Çıkan kavga, polis ve gece kartallarının araya girmesi ile karakolda sonlandı. Her iki tarafta ifadeleri alınmak üzere, karakola götürüldü.

Asayiş 05.07.2022, 00:40 05.07.2022, 15:06
11623
banner1032

Olay gece saatlerinde İstanbul Caddesi üzerinde bulunan İbrahimoğlu İş Merkezinde meydana geldi. Karısının çalıştırdığı işyerine gelen A.T, karısı ile tartışmaya başladı. Çıkan tartışmanın büyümesi ile A.T, karısını darp etmeye başladı. Karısı can havli ile caddeye çıkarak, çevredeki vatandaşlardan yardım istedi.

Olayı gören R.K ve yanındaki eşi kavgayı ayırmak için araya girdi. Öfkeli koca kendisini ayırmak isteyen R.K’ye saldırmak istedi. Bunun üzerine R.K belinden ruhsatsız silahı çıkartarak A.T’ye gözdağı vermek istedi. Silahı gören A.T ise aracını iş merkezinin önünde bırakarak hızla olay yerinden hızla uzaklaştı.

Yaşanan bu gelişmeler üzerine olayı gören çevredeki vatandaşlar durumu Düzce 112 Acil Çağrı Merkezine bildirdi. İhbar üzerine yakın bir bölgede bulunan Gece Kartalları olaya müdahale etti. Olay yerine çağrılan asayiş ekipleri R.K, eşi ve kocası tarafından darp edilen kadını ifadeleri için Şehit Osman Çatana Polis Merkezine götürdü.

Polis ekipleri olay yerinden kaçan A.T’yi yakalayabilmek için ise çalışma başlattı.

Düzce Son Dakika Haber Ajansı

Yorumlar (3)
ercfe 3 ay önce
gece kartlı nedir?bekçi isminden utanıyorlar mı
Düzceli 3 ay önce
Biri eşini darp eder diğeri ruhsatsız silah taşır ikisinin de birbirinden ne farkı var Allah korusun ya vursaydı o zaman hayatı bitecekti... Ya karışmayın kimsenin işine karı koca iyi olurlar cezayı sana keserlerdi değer mi hiç tanımadığınız insan için ceza almaya... Benim mantığım diyor ki altta kalanın canı çıksın hiç kimse kadir şeker gibi olmasın kadın da kim bilir ne yaptıki kocası darp etti suç tek taraflı değildir
Düzceli 3 ay önce
Boşa yazmişsin senin başiña gelse yada bacini başina gelse sen mal mal bakarsin biladerim Allah kimsenin başina getirmesin boš insansin belli
23
açık