banner851

banner955

OLAYLARIN BÜYÜMESİNİ POLİS EKİPLERİ ÖNLEDİ

Çamköy Mahallesi Çamköy TOKİ Konutlarında, 13 yaşında ki bir kız çocuğunun taciz edildiği iddiası, vatandaşları sokağa döktü. Çıkan olaylarda, 2 kişi gözaltına alınırken, 2 kişi de yaralandı. Polis ekipleri, çıkan olayları güçlükle yatıştırabildi.

Asayiş 13.06.2020, 21:34 13.06.2020, 22:00
8793
OLAYLARIN BÜYÜMESİNİ POLİS EKİPLERİ ÖNLEDİ
banner1032

Olay bugün akşam saatlerinde, Çamköy Mahahllesi Çamköy TOKİ Konutlarında meydana geldi. Alınan bilgilere göre, 13 yaşında ki bir kız çocuğunun taciz edildiği iddiası üzerine, kız çocuğunun ailesi ve akrabaları, taciz ettiği iddia edilen kişilerin evini bastı.

Olayın duyulması ile sokağa dökülen çok sayıda mahalle sakini ile13 yaşında ki kızı taciz ettiği iddia edilen kişilerin yakınları arasında büyük bir kavga yaşandı. Çıkan kavgada yaralanan 2 kişi 112 ambulansı ile Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesine kaldırıldı. Olaylar nedeniyle çok sayıda kişi de, sinir krizleri geçirdi. Sinir krizi geçiren vatandaşlara 112 Acil Servis ekipleri müdahale etti.

Yaşanan olaylar nedeniyle bölgeye çok sayıda polis ekibi gönderilirken, 13 yaşında ki kızı taciz ettiği iddia edilen E.D ve S.D gözaltına alındı. Mahalle sakinleri şüphelileri polisin elinden almak istedi. Polis ekipleri gözaltına alınan 2 kişiyi ekip otosuna bindirerek, polis merkezine götürdü.

Polisin Sağduyusu Takdir Topladı…

Çamköy Mahallesinde yaşanan ve Polisin müdahalesi ile faciaya dönüşmeden önlenen olaylarda Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri büyük bir takdir topladı.

banner844
Yorumlar (7)
Ee 2 yıl önce
Azıcık verseydiniz yanlışsa pardon derlerdi taciz nedemek varsa yazik
Düzce pollisi 2 yıl önce
Her yerde oluyor bu olaylar ama kimse oradakiler gibi cesaretli değil göz yumuyor başka mahleler yoksa onların pişlikleri daha çok ama belli etmiyorlar !!
CAN.D 2 yıl önce
MEDENIYET YOK OLMUS TACIZ OLAYI VAR CAGIR POLISI NEBU KARGASA YA
Aziziye li 2 yıl önce
Senin ailenden birine aynı şey olursa medeni olup polis beklersin bay @can.d
Koçyazı 2 yıl önce
Her ay bir olay noluyor Çamköy TOKİ
Düzceli 2 yıl önce
O kadar uzun sürmüyor ya hergun diyelim biz ona
çamköylü 2 yıl önce
15 günde bir düzenli olarak..sıkıntı yoksa sıkıntı vardır çamköy de
22
açık