banner851

banner955

ÖLDÜRÜP MEZARLIĞA GÖMMÜŞLER…

5 ay önce Beyciler Mahallesinde bulunan evinden arkadaşları tarafından alınan ve kendisinden bir daha haber alınmayan Sertan Yalçın’ın cesedi Yığılca İlçesine bağlı Çamlı Köyü’nde bir mezarlığa gömülü halde bulundu.

Asayiş 02.03.2022, 11:12 02.03.2022, 17:10
25144

5 aydır kayıp olarak aranan Sertan Yalçın’dan acı haber geldi. Beyciler Mahallesindeki evinden 5 ay önce arkadaşları tarafından alınarak sırra kadem basan Sertan Yalçın, Düzce İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis ekipleri tarafından her yerde aranıyordu. Sertan Yalçın’ın kayıp olayına karışan şüpheliler, Yaçın’ı feci şekilde dövdüklerini ve ardında da bıraktıklarını söylemesi üzerine tutuklanarak Çilimli T Tipi Kapalı Cezaevine gönderilmişti.

Sertan Yalçın’ın öldürüldüğü şüphesi üzerinde duran Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Konuralp ve Yığılca güzergahı üzerinde bulunan bir çok noktada kazı çalışması yürütüyordu. Yalçın’ın bulunması için her yapılan ihbarı değerlendiren Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro ekipleri, Yalçın’ın kayıp olayına karışan ve cezaevinde tutuklu bulunan bir kişinin yeniden ifadesine başvurdu.

21 Yaşındaki Sertan Yalçın’ı öldürdüklerini itiraf eden şahıs, cesedini ise otomobil ile götürerek Yığılca’nın Çamlı Köyünde bir mezarlığa gömdüklerini söyledi. Şahıs ile birlikte Çamlı Köyü’ne giden polis ekipleri, şahsın gösterdiği yerde kazı çalışması yaptı.

Yapılan çalışmanın ardından, Sertan Yalçın’ın cesedine rastlandı. Yalçın’ın cesedi, Yığılca Belediyesi’ne ait Cenaze Nakil aracına konularak otopsisi yapılmak üzere Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı.

5 aydır, oğullarından iyi haber bekleyen Yalçın’ın anne ve babası ise gelen haber üzerine yıkıldı.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (11)
Yureyi yaralı 4 ay önce
5 ayda bulunuyo nasil konusturamiyolar icerde yiyip icip nasılda rahat uyudular pislikler beni yakanların aynı şekil avlarınızda görsün leşlerini kopekler yesin
Biri 8 ay önce
Hep madde yuzunden gencler iyice yoldan cikti. Allah rahmet eylesin ailesine sabır versin
Reis 8 ay önce
Mekanı cennet olsun bunu yapanların da Allah belasını versin
Kimyasal tehlike.. 8 ay önce
Kimyasal hapların bu kadar kolay satıldığı, gençlerin ucuza ulaşabildiği hiç bir dönem olmamıştır.. eğer bu ihanet programı değilse, yakalananlara en ağır cezayı verin, sokağa salmayın..
Adalet nerde 8 ay önce
Başkası yapsa bu olayı hemen cozulurdu sucu bi kişi üstlenir diğerleri çıkar tüm iş birlikciler heryerde kamera var onu oraya gömdüm diyen kişinin oraya giderken kamera görüntüsü hicmi yok BAKALİM GORELİM KİMLER TAHLİYE OLUCAK
Rahat değiliz 8 ay önce
Allah beter etsin inşaAllah bunları. Hepsi ot yüzünden. Şu otu satanların hepsini alsınlar içeri. Herkes içiyor artık çok normalleştirdiler ot içmeyi bıktıkk
8 ay önce
Mekanın cennet olsun paşam
Düzceli 8 ay önce
Elinize ne geçti öldürünce bu kadar mı kolay bir cana kıymak anasını babasını hiçmi düşünmediniz Allah rahmet eylesin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
21
açık