banner851

banner614

ÖLENLERİN YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLEDİ

Düzce Valisi Cevdet Atay, Düzce'nin Gölyaka ilçesinde, mevsimlik tarım işçisi akrabalar arasında çıkan silahlı kavgada 2 kişinin ölümü ile sonuçlanan ve 4 kişi yaralandığı olayın ardından Düzce Atatürk Devlet Hastanesine gitti. Yaralıların sağlık durumları ile ilgili yetkililerden bilgi alan Vali Atay, ölenlerin yakınlarına başsağlığı diledi.

banner619
Asayiş 05.09.2021, 16:00
5659
ÖLENLERİN YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLEDİ

Güneydoğu'dan fındık toplamak için Gölyaka ilçesine bağlı Bakacak köyüne gelen Mehmet K. (24) ile babası olduğu öğrenilen Süleyman K. (67) ve diğer akrabaları arasında henüz belirlenemeyen nedenle tartışma çıkmıştı. Çıkan tartışmanın büyümesi üzerine Mehmet K, yanındaki silahla babası Süleyman, diğer akrabaları Mehmet Mevlüt (31) ve Mihriman K. (17) ile Fatime ve Emine T'ye (19) ateş ederek, aynı silahla intihar girişiminde bulunmuştu.

2 kişinin öldüğü 4 kişinin ise yaralandığı olayın ardından, Düzce Atatürk Hastanesine giden Düzce Valisi Cevdet Atay, yaralıların sağlık durumları ile ilgili bilgi aldı. Vali Atay daha sonra, beraberindekiler ile birlikte hastane önünde bekleyen ölen 2 kişinin yakınlarına başsağlığı dileklerinde bulundu.

Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talimatıyla Jandarma ekiplerinin başlattığı geniş çaplı soruşturma ise devam ediyor.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (2)
sçavuş 2 hafta önce
FINDIK TOPLAMAYA MI GELİYORLAR EŞKİYALIK YAPMAYA MI. YANINDA SİLAHIN NE İŞİ VARMIŞ
Abbas 2 hafta önce
Bu kadar Cinayetler neden işleniyor acaba?