banner851

banner614

OLMAZ DEMEYİN OLDU

Whatsapp ihbar hattımızı gelen bazı görüntüler bu kadarı da olmaz dedirtiyor. Seyir halinde olan bir aracın bagajında çocuk yer alıyor.

banner619
Asayiş 12.05.2018, 11:23 13.05.2018, 15:39
8274

Bu zamana kadar Whatsapp ihbar hattımıza çok sayıda görüntü ulaşmış ve bu ilginç görüntüleri haber yapmıştık. Bu sefer gelen görüntü ise bu kadarına da pes dedirtecek nitelikte. Düzce Necip Güney Sokak’ta yabancı uyruklu vatandaşlara verilen plakayla seyahat eden bir araçta ilginç görüntülere rastlandı.

Seyir halindeki aracın bagajında bir çocuğun yer alması dikkatlerden kaçmadı. Aracın seyir halindeyken çocuğun sergilediği tehlikeli görüntüler de ekranlara yansırken aracın kime ait olduğu ve çocuğun niçin bagajda yer aldığı ise bilinmiyor. Çocuğun neşeli görüntüsü de dikkatlerden kaçmayan görüntüler arasında yerini aldı.

Haber: M.AYDIN

Yorumlar (7)
diyemezsin 3 yıl önce
4 milyona yakın yabancıyı ülkeye alıp sonra da şunu yapamazsın buna da hakkın yok diyemezsin
SURİYELİ 3 yıl önce
DAHA GİTMEZ BUNLAR ÜLKEMİZDEN HERŞEYİ YAPAR BUNLAR
Esnaf 3 yıl önce
Bu araçlar suriyelilere ait korsan taksicilik yapıyorlar devletimiz sağolaın korsanlara yol verdi bütün esnaflara karşı devlet bitirme politikası yapıyor sonra oy istiyor
Halo 3 yıl önce
Bence bu haber ihbar kabul edilmeli
Vatandaş 3 yıl önce
MA plaka. Misafir araç yani. %90 suriyelidir. Yazık bu insanlara
R.R. 3 yıl önce
MA Plakalı araçlar suiyelilere ait diye biliyorum.. (Misafir Araç)
R.R ALLAH RAZI OLSUN 3 yıl önce
YAHU KAFAYI YİCEKTİM KAÇ GÜNDÜR 81 MA 0004 PLAKA GÖRDÜM AKILLARA ZİYAN Bİ PLAKA NEDİR BU NASIL OLUR DİYE DÜŞÜNDÜM HATTA SAHTE PLAKA DİYE İHBAR EDECEKTİM DEMEK MİSAFİR ARAÇMIŞ :))))