banner851

banner614

ÖNCE BIÇAK, SONRA POMPALI TÜFEK

Cedidiye Mahallesi’nde yaşanan bir olay hareketli dakikalar yaşanmasına neden oldu. Kavga eden iki şahıstan biri önce bıçak çıkardı, sonra pompalı tüfeği eline aldı. Kavgayı gören vatandaşlar, olaya müdahale etti.

banner619
Asayiş 28.08.2018, 16:13 30.08.2018, 09:44
9065

Son zamanlarda Düzce’de yaşanan silahlı kavga olayları gündemi meşgul ederken bir kavga haberi de Cedidiye Mahallesi’nde bulunan bir iş merkezinden geldi. İddialara göre Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz’a., başkanın orada olmamasını fırsat bilerek bir şahıs küfür edince ve olay yerinde Yavuz’un şoförü de olunca ortalık karıştı.

Arama kaydı bulunan H.S. ile başkanın şoförü önce tartıştı sonra olay kavgaya kadar gitti. Emniyette arama kaydı olan H.S. kavga sırasında önce bıçağını çıkardı ve savurmaya başladı. Bıçağın fayda etmediğini gören şahıs, daha sonra pompalı tüfeğini eline aldı.Olayı gören vatandaşlar, şahsın bu hareketini görünce hemen araya girdi ve kavga edenleri zor da olsa ayırdı. Bu sırada olay yerine gelen polis ekipleri, H.S.’nin arama kaydı olduğunu ortaya çıkardı. H.S. gözaltına alınırken polis ekiplerinin olayla ilgili soruşturması devam ediyor.

Haber: M. AYDIN

banner844
Yorumlar (13)
Eren 3 yıl önce
Orada kimse araya girmedi bıçağa da silaha da meydan okuyan şöför arkadaş Düzce li olmak ne demek,olayı müdahale etmeden seyredenlere de ders olsun ite çakala yol yok böyle MERT DELİKANLILAR olduğu sürece
Biri 3 yıl önce
Arama kaydı varken Perdecide çalışıyor ve Perdecide bir ruhsatsız tüfek bulunuyor. Esnafa bak ya. Yanında çalışana bak. Gel de alışveriş yap. Terk edin burayı terk edin
sinan özdemir 3 yıl önce
evet başkanın şöforu gerçekten hızlı çıkmış.sen başkanın olmadığı yerde küfür edecen sonra elini kolunu sallayarak gezecen yemezler.
hakan 3 yıl önce
adamın arama kaydı o kadar rahat geziyorki aylardır çilimlide adam.polislerin önünden geçiyor ve kimse bir şey sormuyor.hey gidi memleketim hey.
Kieros 3 yıl önce
Eğitimde çook gerilerdeyiz düzce
Bıçak fayda etmemiş 3 yıl önce
Tüfeği çekmiş.Desene şoför yaman çıkmış.
Vatandaş 2 3 yıl önce
Söven bizdendir sövdüren değildir. Utanıyorum senden sizden ve sahibinden. Yazıklar olsun defolun gidin şu Düzce'den. Korkak Mafya bozuntulari.
Ccc 3 yıl önce
Cezalar artmalı Teşebbüs bile edememeliBırakın teşebbüsü aklından bile geçirmeye cesareti olmamalı Bıçak olmadı silah O zaman arkasından konuşmayacaksın koçum...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın