banner851

banner614

ÖNCE KAZA SONRA YANGIN

Düzce'nin en işlek kavşaklarından olan Olimpiyat Kavşağı'nda meydana gelen kaza ucuz atlatıldı. Kavşakta çarpışan iki araçtan biri motor kısmından alev alınca araçtakiler kendilerini hemen dışarı attı. İtfaiyenin müdahalesiyle otomobildeki yangın kontrol altına alınırken, hafif yaralı olan yolcu ve sürücüler ayakta tedavi edildi.

banner619
Asayiş 16.10.2018, 23:08 17.10.2018, 16:30
8041

Olimpiyat Kavşağı'nda hareketli dakikalar yaşatan kaza saat 22:00 sıralarında yaşandı. İddiaya göre kırmızı ışık ihlali sonucu kavşakta Talha A. idaresindeki otomobil ile Yalçın D. idaresindeki araç çarpıştı. Çarpışmanın şiddetiyle savrulan araçlardan Yalçın D. idaresindeki otomobil bir anda motor kısmından alev aldı. Araçtakiler hemen kendilerini dışarı atarken, kazayı görenlerin ihbarı ile bölgeye 112 Acil Servis, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. Düzce Belediyesi itfaiye erlerinin hızlı müdahalesiyle otomobilden yükselen alevler kontrol altına alınırken, meydana gelebilecek olası bir patlamaya karşı trafik ekipleri çevrede güvenliği sağlamaya çalıştı. Meraklı vatandaşların etrafta toplandığı kazayı hafif sıyrıklarla atlatan sürücüler ile yolcular sağlık ekipleri tarafından ayakta tedavi edildi. İtfaiye ekiplerinin soğutma çalışmasının ardından araçların yoldan kaldırılması ile trafik kontrollü şekilde eski seyrine döndürüldü.Kazayla ilgili inceleme başlatıldı.

Haber: C. ÜSTÜNER

Yorumlar (13)
Görgü tanığı 3 yıl önce
Ne kadar önyargılısınız, kırmızı ışıktan geçen şahin değil meganedı. Yani megane şahine çarptı. Şahinleri sevmem %90'ı apaçi olduğu için ama önyargılıda olmamak lazım.
duzceli 3 yıl önce
kazaların sahınle ne alakası var bende sahıne biniyom ama duzgunce gıdıyorum kısılık meselesı araba surmek konuyu tofaşa felan bahlamayın.
Zeki 3 yıl önce
eğitim şart
Düzceli vatandaş 3 yıl önce
Yine tofaş şahin yine kaza
adige 3 yıl önce
varolan tüm şahinleri doğanları piyasadan kaldırmadan bu kazalar bitmez. bindiğin araba karakterini yansıtır az çok. anlatmaya gerek yok sonuç ortada.
Vatandas 3 yıl önce
Sen neye biniyosun acaba
Yerli 3 yıl önce
Merak ediyorum duzcenin saksı vekillileri düzce için ne yaptılar. Açılış? Davet? Sünnet? Düğün? Ziyaret? Istişare? Boş adamlarsınız boşşş!. Olimpiyatla As Taksi kavşağına acilen köprülü kavşak yapılmalı maliyeti ne olursa olsun.
vtndaş 3 yıl önce
öncelikle geçmiş olsun ama genel bakıldığında ilginç kazalar bu şahin doğan arabalarından geliyor daha 10 gün önce banada sebebiyet verdi artık bu tür arabacılardan korkar oldum
Düzceli 3 yıl önce
Olimpiyatın ve astaksininde artık çoban gibi yapılması gerekiyor
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın