banner851

banner614

ORMAN ALEV ALEV YANIYOR!

Çilimli Karaçörtlen Köyü'nde çıkan orman yangınında yaklaşık 10 dönüm alan alevlere teslim oldu.

banner619
Asayiş 27.11.2016, 20:52 29.11.2016, 10:59
17452
ORMAN ALEV ALEV YANIYOR!
Düzce'de yangın haberleri peş peşe geldi. Merkeze bağlı Nasırlı Köyü'nde çıkan yangından saatler sonra bu kez Çilimli'den yangın haberi geldi. İlçeye bağlı Karaçörtlen Köyü'ndeki ormanlık alanda başlayan yangın hızla yayıldı. Ormanın bitişiğinde bulunan fındık tarlasına da sıçrayan yangına ulaşımda yaşanan zorluk nedeniyle güçlükle müdahale edildi. Köylüler yangının çıktığı alana itfaiyenin ulaşmasının çok zor olduğunu bu nedenle orman işletmeden yardım istendiğini söyledi. Yaklaşık 10 dönüm gibi büyük bir alana yayılan yangının Orman İşletme Müdürlüğü'ne ait arazözlerle ve köylülerin yardımıyla saatler süren çalışma sonucu gece 03:00 sıralarında kontrol altına alındı. 

banner844
Yorumlar (15)
madur 5 yıl önce
muhtar hayır dır niçin rahatsız oluyor sun hep böyle olmuyor mu
Mustafa bayrak 5 yıl önce
Vay katiller bay orman yakılırmı kesecen itina ile
Duzceli 5 yıl önce
O yangın sabaha karşı söner bu ülkede böyle
Kurukavakli 5 yıl önce
Ben kurulacak köyündenim bu koy asamizda kalıyo soğuk burası hafif kar var bu bilerek yapılan iş neden mi fındıkcilarin işidir yer açmak için 10 sene sonra emin olun findik dikilir dikkatsizlik sonucu çıkan yangın degildir
muhtar 5 yıl önce
nasılda bildin çok ileri görüşlüsün.
Blue 5 yıl önce
Bizim köyü kim yaktı.
byyyy 5 yıl önce
Nerden anladın
İftira atmaaa
Vatandas 5 yıl önce
Yakınlarındaki tarla sahipleri sorusturulmali
Fındıkçı 5 yıl önce
Fındıklığı olmayanlar nasılda çekemiyor...Yanan yere fındık dikecek tabi çam dikecek hali yok...Ayrıca hiçkimse tarlasının yanı başında yangın çıkmasını istemez çünkü ihale ona kalacağını bilir...Bilip bilmeden bahçe sahibi yakmıştır gibi ifadeler kullanmayın iftira atmayın.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın