banner851

banner614

ORTALIK SAVAŞ ALANINA DÖNDÜ

Bugüne kadar birçok kez ekranlara gelen cadde ortası kavgalarına bu kez Bolu tanıklık etti. Şehir merkezinde iki grup arasında çıkan kavgada yumruklar havada uçuştu. İki grubu ayırmak isteyen polis ise cop kullanmak zorunda kaldı.

banner619
Asayiş 06.06.2018, 11:23 07.06.2018, 15:40
8968

Bolu’da iki grubun karıştığı kavgada yumruklar havada uçuştu. Polis iki grubu ayırabilmek için cop kullanmak zorunda kaldı. O anlar cep telefonu kameralarınca saniye saniye görüntülendi.

Olay, Bolu İzzet Baysal Caddesi üzerinde dün akşam saatlerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, cadde üzerinde bulunan bir işyerinin çalışanı ile müşteri arasında bilinmeyen bir nedenden dolayı tartışma başladı. Yaşanan tartışma kavgaya dönüşünce olaya işyeri çalışanları ve müşterinin arkadaşları da dahil oldu. İşyerinde başlayan kavga dışarı taştı. Caddeyi savaş alanına çeviren kavgada tekme ve yumruklar havada uçuştu.

Haber verilmesi üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Polisin iki grubu birbirinden ayırmak için sözlü ikazları yetmeyince cop kullanmak zorunda kaldı.

Olayla ilgili çok sayıda kişi gözaltına alındı.

Haber: M.AYDIN

Yorumlar (4)
Batı Karadeniz 3 yıl önce
Boş boş konuşma cahillik le bölgenin ne alakası var. Bak sen de cahilce bir yorum yazmışsın. Hangi bölgedensin onu mu sorgulayalım şimdi ?
Yakısır 3 yıl önce
İyi vursaydınız birbirinize yalandan döyüşmek olmaz
Batı Karadeniz 3 yıl önce
Batı Karadeniz insanı neden böyle kavgacı cahil oluyor anlayabilmiş değilim. Bunların analarını eğitmek lazım, babalarını da... okuldaki eğitim yetmiyor
Vart 3 yıl önce
Poliste deli cesaret sicil numaralarını almasınlar