banner851

banner955

OTOBÜS TAMAMEN YANARAK KULLANILAMAZ HALE GELDİ...

Gümüşova mevkiinde, seyir halindeki boş bir yolcu otobüsü motor kısmından alev aldı. Yangına Düzce Belediyesi ve Gümüşova Belediyesi ekipleri müdahale ederken, yangın güçlükle söndürüldü. Otobüs yangını nedeniyle, TEM Otoyolunun İstanbul İstikametinde trafik kontrollü bir şekilde tek şeritten sağlandı.

Asayiş 16.10.2021, 16:12 17.10.2021, 11:40
4749
OTOBÜS TAMAMEN YANARAK KULLANILAMAZ HALE GELDİ...

İstanbul’dan Ankara istikametine seyir halinde olan Tuncay Ç' idaresindeki 34 DF 7708 plakalı yolcu otobüsünün motor kısmında yangın çıktı.

 Dumanların çıktığını fark eden sürücü Tuncay Ç, otobüsü emniyet şeridine çekerek, Düzce 112 Acil Çağrı Merkezinden yardım istedi. İhbar üzerine bölgeye çok sayıda Düzce Belediyesi ve Gümüşova Belediyesi İtfaiye ekipleri ile polis ekibi sevk edildi.

Yanan yolcu otobüsü, İtfaiye ekiplerinin uzun süren müdahalesinin ardından güçlükle söndürüldü. Otobüsün boş olması yüreklere su serperken, otobüs tamamen yanarak kullanılamaz hale geldi.

Otobüsün bulunduğu yerden çekici yardımıyla kaldırılması ile, TEM Otoyolu İstanbul İstikametinde trafik akışı normal seyrine döndü.

banner844
Yorumlar (0)
Yeni Sayımız