banner851

banner614

OTOBÜSÜN FRENİ BOŞALDI

banner619

Düzce merkeze bağlı Günbaşı Köyü'nde hareket halindeki otobüsün frenleri boşaldı. Otobüsteki yolcuların büyük korku yaşamasına yol açan olayda, şans eseri kimsenin burnu bile kanamadı. Ancak vatandaşların arızlanan otobüs nedeniye Düzce Belediyesi'ne tepkisi sert oldu.

banner846
Asayiş 11.10.2019, 10:26 12.10.2019, 13:41
3936
banner844
Düzce Belediyesi Denetimli Özel Halk Otobüslerinin sık sık arızalanması yüzünden vatandaşlar mağdur olmaya devam ediyor. Bu kez mücavire alınan köylerden olan Günbaşı Köyü'nde frenleri boşalan otobüs bir yere çarpmadan zor durdu. Tek teselli ise kimsenin yara almaması oldu.Otobüsün tıka basa dolu olduğu anlarda yaşanan bu olay, yolcuların tepkisini çekti. Öncü Whatsapp İhbar Hattı (0 542 767 18 81)'na arıza yapan otobüsün fotoğraflarını göndererek ölümden döndüklerin aktaran vatandaş, Düzce Belediyesi'ni şöyle eleştirdi:"Otobüsün frenleri boşaldı. Canımızı zor kurtardık artık yeni otobüs istiyoruz. Bizim Kalıcı Konutlar insanından ne eksiğimiz var. Bize bir şey olduğunda sorumlusu Düzce Belediyesi'dir. Bu nasıl bir otobüs adam akıllı otobüs gönderin."
HABER:C.ÜSTÜNER

 
Yorumlar (11)
Ordulu 2 yıl önce
Sabah akşam Allaha emanetiz
Ole biri 2 yıl önce
Les gbi bakmsz araba tel kulakta goz sagda solda kadinlar havalarda adamlar aksi illa biri ölecek o zaman tedbir alinir
Yolcu 2 yıl önce
Otobüsleri değiştirmek için daha ciddi birşey (KAZA) bekliyorlar herhalde?
aydın diktepe 2 yıl önce
otobüs hurda olmuş zaten...
Vatandaş 2 yıl önce
Yeter artık eski arabaların miadı dolmuş kümes yapın
yolcu 2 yıl önce
doğanlı arabaları gibi arabaları versenize oraya boş gidip geliyor zaten mevcut arablar. eski koca otobüsleri veriyorsunuz hepten dağılıyor yolda
belediyeci 2 yıl önce
bu otobüsleri yananların yerine kabul edenleri sorgulamak lazım altından neler çıkacak görün.
Aa 2 yıl önce
Belediye şoförleri Allah'lık.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın