banner851

banner614

OTOMOBİL İLE KAFA KAFAYA ÇARPIŞTILAR

Son günlerde Düzce’de kaza olaylarında artış gözlenirken bir kaza da Kiremitocağı Mahallesi’nde meydana geldi. Kazada kask takmanın önemi bir kez daha gözler önüne serildi.

banner619
Asayiş 20.06.2018, 16:27 20.06.2018, 18:24
2204
OTOMOBİL İLE KAFA KAFAYA ÇARPIŞTILAR

Dikkatsizlik kazalara davetiye çıkarmaya devam ediyor. Son zamanlarda ülke genelinde olduğu gibi Düzce’de de kaza olaylarında artış gözlenirken bir kaza da Kiremitocağı Mahallesi’nde meydana geldi.

Kaza, Kiremitocağı Mahallesi Palacı Ahmet Sokak’tan çıkmak isteyen Aykut M idaresindeki otomobil ile sokağa girmek isteyen motosikletin çarpışması sonucu meydana geldi. Kazada motosiklet sürücüsü fırlayarak otomobilin ön camına çarptı.

Sürücünün kafasında kask olması olası bir facianın önüne geçerken kaskın önemi bir kez daha ortaya çıktı. Kazayı gören vatandaşların 112 Acil Servis ekiplerine haber vermesi üzerine olay yerine gelen ekipler, motor sürücüsüne ilk müdahaleyi yaparak yaralıyı, tedavisi yapılmak üzere Atatürk Devlet Hastanesi’ne kaldırdı.


Haber: M.AYDIN

Yorumlar (1)
Aykut macit 3 yıl önce
Bu haber de yanlışlık var kaza yi yapan benim arkadaş sağ taraftan park halinde iki aracın arasından önümüze çıktı istemeden vurmak zorunda kaldık mesafe çok kısa olduğu için