banner851

banner955

OTOMOBİL KARŞI ŞERİDE GEÇTİ

D-100 Karayolu'nda Olimpiyat Kavşağı'na yakın mesafede meydana gelen kaza ucuz atlatıldı. Sürücüsü direksiyon başında fenalaşan otomobil, orta refüjü aşarak karşı şeride geçti. O sırada yoldan başka araç geçmemesi olası bir faciayı önledi.

Asayiş 26.02.2018, 13:24 27.02.2018, 10:45
2722

D-100 Karayolu'nda faciadan dönüldü! Sürücüsü fenalaşınca kontrolsüz şekilde ilerleyip karşı şeride geçen otomobil yol ortasında durabildi.

Edinilen bilgilere göre; kaza saat 12:30 sıralarında D-100 Karayolu'nda Olimpiyat Kavşağı'na yakın mesafede meydana geldi. Otomobili ile Düzce'den Gümüşova istikametinde ilerleyen 33 yaşındaki Mesut Y. kavşağa yaklaştığı sırada aniden direksiyon başında fenalaştı. Sürücüsünün bir anda kendinden geçmesi üzerine orta refüjü aşarak karşı şeride geçen otomobil yol ortasında durabildi. Bu esnada karşıdan herhangi bir aracın geçmemesi tek teselli oldu. Kazayı görüp yardıma koşan vatandaşlar hemen fenalaşan sürücüyü otomobilden indirirken, aracı da yol kenarına çekti. Haber verilmesi üzerine kaza mahalline sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Tansiyonunun düştüğünü söyleyen sürücü Mesut Y. vatandaşların yardımı ile ambulansa götürüldü. Hastaneye gitmek istemeyen sürücünün ambulansta tansiyonu ölçülürken, polis ekipleri de alkol muayenesi yaptı. Herhangi bir olumsuzluğa rastlanmayan sürücü otomobili kullanacak durumda olduğunu belirterek, yoluna devam etti.

Haber: C. ÜSTÜNER

banner844
Yorumlar (0)
22
kapalı