banner851

banner614

POLİS AĞA MAHALLESİNDE!

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından Ağa Mahallesinde akşam saat 21.00-22.00 arasında genel asayiş uygulaması yapıldı. Uygulamaya; Asayiş, KOM, Çocuk ve Trafik Şube'ye bağlı 15 polisin yer aldığı 5 ekip katıldı.

banner619
Asayiş 09.11.2016, 22:30 10.11.2016, 11:44
12008
POLİS AĞA MAHALLESİNDE!

Düzce İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş, Kom, Çocuk ve Trafik Şube'ye bağlı 15 polisin yer aldığı 5 ekip, Ağa Mahallesinde genel asayiş uygulaması yaptı. Emniyet Müdürlüğü görevlileri huzur uygulamasında kıraathaneler, cadde ve sokaklarda bulunan vatandaşlar ile araçlar üzerinde uygulama yaptı.Ağa Mahallesinde belirlenen yerlerde uygulama noktaları oluşturan polis ekipleri, saat 21.00 ile 22.00 arasında şüpheli kişiler üzerinde Genel Bilgi Tarama (GBT) kontrolü yaptı. Şüpheli görülen araçlar durdurularak trafik yönünden incelendi.Uygulamalar sırasında geniş güvenlik önlemleri alan polisler, sıkı tedbirler alarak görev yaptı. Polisler genel asayiş uygulamasından 38 şahsı ve 10 aracı kontrol etti.  İki araca evrak eksikliği nedeniyle cezai işlem uygulandı.Polislerin huzur ve güven sağlanması için bu tür uygulamaları yapacağı bildirildi.
 

banner844
Yorumlar (10)
Aziziyeli 5 yıl önce
Iti olmuş ama keşke daha erken olsaydı
Lise 5 yıl önce
Ticaret lisesi ve cevresine de el atın oralarda cok bonzaici var
EMNİYET 5 yıl önce
TEŞEKKÜRLER. DAHA SIK YAPILMASINI AYDINPINAR CADDESİNDEDE YAPILMASINI İSTERİZ
maşaALLAH 5 yıl önce
UYGULAMALAR İÇİN TESEKKÜR EDERİZ ALLAH YAR VE YARDIMCILARI OLSUN SIKLASMASI TEMENNİMİZ SİZDEN VATANDAS SIKINTI DUYMAZ SIKINTI DUYANINDA SIKINTI DUYMASI GEREKTİREN BİR SEBEBİ VARDIR VATANIN MİLLETİN DEVLETİN BEKASI COCUKLARIMIZ İÇİN YENİ NESİLLER İÇİN HERSEY ....SONUNA KADAR DESTEKLİYORUM ... ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN
İLHAN 5 yıl önce
AĞA MAHLESİ SAKİNİ OLARAK BU KONTROLLERİN DAHA SIK YAPILMASINI İSTİYORUZ..
ağa köylü 5 yıl önce
ben emniyet güçlerinin ağa mahallesinden hiç çıkmasın derim.
Can . D 5 yıl önce
KOTROL IYIDIR
Isa 5 yıl önce
Bu kontrollerden kimse rahatsız olmasın kontrolsüz güç,güç değildir huzur ve güven dir.
vatandaş 5 yıl önce
herzaman gerekli
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın