banner851

banner614

POLİS ALARMDA!

Düzce İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz’in koordinasyonunda, il genelinde tüm birimlerden 300 polisin katılımıyla geniş kapsamlı “Huzur 81” adıyla genel asayiş uygulaması yapıldı.

banner619
Asayiş 12.11.2016, 00:25 12.11.2016, 10:13
7242
POLİS ALARMDA!

Düzce İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz’in koordinasyonunda, il genelinde “Huzur 81" adı altında genel asayiş uygulaması yapıldı. Uygulamaya; Asayiş, Cinayet, Ahlak, Çevik Kuvvet, Terör, KOM ve Trafik Şube ile tüm birimlerden 300 polis katıldı.

Şehir merkezi,  tüm ilçe ve beldelerde eş zamanlı olarak yapılan “Huzur 81” uygulamasında umuma açık yerler, şehir giriş-çıkışları ve işletmelerde çok yönlü uygulama gerçekleştirildi. İl Emniyet Müdürü Deniz’in bizzat yönettiği uygulamada belirlenen yerlerde uygulama noktaları oluşturan polis ekipleri, şüpheli kişiler üzerinde Genel Bilgi Tarama (GBT) kontrolü yaptı. Araçlarda durdurularak aramalar yapıldı. Denetimlere katılan polisler, başta aranan kişiler olmak üzere bir çok suça karışan kişiler üzerinde uygulama başlatıldı. Uygulamalar sırasında geniş güvenlik önlemleri alan polisler, çelik yelekli olarak görev yaptı.300 polisin katılımıyla kent merkezinde geniş kapsamlı denetimde kimlik kontrolü ve üst araması yapıldı. Denetimlerde görev alan ekipler, arama kaydı bulunan kişiler hakkında işlem yaptı.Gece boyu süren “Huzur 81” operasyonunda 1320 şahıs GBT yönünden sorgulandı. 295 araca 5748 TL cezai işlem uygulandı. 92 umuma açık yer kontrol edildi.  Araması olan 5 şahıs yakalandı. 2 iş yerine yaşı küçük şahıs ve sigara kullanımına izin verilmesinden dolayı ceza kesildi. 7 motosiklet trafikten men edilirken 11 bin 565 TL para cezası verildi.Denetimlerin, il genelinde belirli aralıklarla süreceği belirtildi.

Yorumlar (16)
Cafer 5 yıl önce
Sayın Müdürüm Sizden Bir isteğim olacak Uzunmustafa Mah.821.sokak üzerinde bulunan Çocuk parkına Mümkünse Akşam saat 21:00 dan sonra ekip görevlendirin Park park değil Alkol yuvası Tiner yuvası oldu çevredeki bina sakinleri bunlardan bıktı Miletin vergisiyle parka çocuklar için yapılan hizmetler berbat durumda Yanına Kız arkadaşını alıp duvarın altına çöküp uygunsuz vaziyet ve hareketlerde Cabası Allah Rızası için Bu duruma Bir el atın akşamları huzur kalmadı ipini koparan burda alıyor soluğu
Metin 5 yıl önce
Belediye kaldırımdaki araçlara ceza kesiyor hemde nasıl kendiside kaldırıma çıkıp karşına geçip o şekilde ceza yazması için haklı olacaksın geniş yol yapacaksın senin yolun bir gidiş bir geliş insanlar evine giriyor arabayı neresine soksun birde çarşı içinde dubalar meşhur bu dükkan sahipleri dünkanamı kira ödüyor yoksa dükkanın önündeki veyahut karşısındaki yolamı ödüyòr
Vatandas 5 yıl önce
Allah hepinizin yardimcisi olsun insaAllah mevlam kotuye dusmana ve zalime dirsat vermesin bu gun ulkemizde askerlikten kacmak icin turlu turlu hile yapan asil vatan hainleri ile dolu diger yandan dusman zaten rahat durmuyo huzur icin gerekli uygulamalar her zaman olmali
HACI 5 yıl önce
ONCELİKLE YENİ GÖREV YERINIZ HAYIRLI OLSUN.BENIM DE BIR İSTEĞİM VAR. TRAFİK PPLISLERIN TAM ADALETLİ OLMASI.YANI LÜKS ARACA GEC MODELSIZ ARACLARA DUR DEMEMELI.PARK YASAGU OLAN YERLERDEKI LUKS ARACLARA CEZA YAZMA MODELİ DÜŞÜK ARACLARA YAZ VARMI BOYLE ADALET.BU OLAY BENIM BASIMA GELDI MEMUR BEYE BU ARACA NIYE FOTGRAF CEEDUN DIYE SORDUGUMDA ISINE BAK İŞİNE DEDİ BOYLE MEMURLAR ISTEMIYORUZ.KISACA ZENGİNE GEC FAKIRE DUR YAPMAYACAK.ADALETİ EŞİT SAGLAYACAK.KOLAY GELSİN.
Faruk 5 yıl önce
Yeterli değil. Daha sık yapılmalı. Caydırıcı olmalı.
ALİ 5 yıl önce
sayın emniyet müdürüm ; birde Atatürk Bulvarının İstanbul Caddesine bağlandığı yerdeki ışıklara yakın parklanmalara da el atarsanız bulvardaki trafik sorunu çözülür
Sn. Emniyet Müdürümüz Hüs 5 yıl önce
Düzce'ye hoşgeldiniz. Benim bir sorum olacak, Devlet vatandaşına tuzak kurmaz başlığıyla günlerce ulusal medyada haber yapılan ve kaldırıldığı söylenen TEDES Düzce de 27 noktada devreye giriyor. Konuyu mercek altına alırsanız E-5 de hız sınırı 50 km tabelasının üzerine tuzaklar kurulmuş. Kalıcı Konutlar bağlantı yolunda ona keza aynı durum, 15 Temmuz dan sonra sokaklarda yatan Düzce halkına layık gördüğünüz bu mudur? Yıllarca çalışıp bir araba alabilmiş vatandaşın cebindeki para cebren ve hile ile hortumlanacağı için zaten yakında uygulama yapacak araç kalmaz sahada. Şimdiden vatandaş devlet erkanına, yerel yönetimlere küskün haberiniz olsun, çoluk çocuk kadın erkek demeden vatanı devleti için canını kanını ortaya koyan bu halk bunu haketmedi. Düzce belediyesinin de iştahını kabartan bu HAKSIZ uygulamanın Düzce den kaldırılmasını bizzat şahsınızdan talep ediyoruz.
selçuk 5 yıl önce
Bu yorum ve talebi çok doğru buluyor ve destekliyorum.
Acaba Sn. Emn. Md.ne bu yazı iletilebilir mi ?
İletilirse gerekli açıklamayı yapacağını umut ediyorum.
Saygılar...
Büyük şans 5 yıl önce
Hem bir önceki emniyet müdürü ismail hakkı akyüz bey hem de yeni müdürümüz hüseyin deniz bey . düzcemiz çok şanslı. çünkü aktif çalışkan ve görevinde dürüst müdürlerle emniyet kolluk kuvvetleri yürüyor. bence devlet adamları hep böyle maneviyatlı olmalı.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın