banner614

POLİS BASKINI HER ŞEYİ ORTAYA ÇIKARDI!

banner619

Bolu'da, kaçak ekmek üretimi yapıldığı iddia edilen metruk binaya düzenlenen baskında Irak uyruklu 3 kadın yakalandı, ekmeklere el kondu.

banner846
Asayiş 14.05.2020, 16:30 14.05.2020, 16:27
4245
POLİS BASKINI HER ŞEYİ ORTAYA ÇIKARDI!
banner844

Alınan bilgiye göre, Aktaş Mahallesi Fakı Cemil Sokak'taki metruk bir binada yabancı uyruklu kişiler tarafından kaçak ekmek üretildiği ihbarını alan İl Emniyet Müdürlüğü ile Bolu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, söz konusu adrese operasyon düzenledi.

Operasyonda, Irak uyruklu 3 kadın ekmek yaparken yakalandı. Yabancı uyruklu kadınlar, kimlik kontrolünün ardından serbest bırakılırken, kaçak ekmek imalathanesini işleten şahsın bulunması için çalışma başlatıldı.

Ayrıca, imalathanede bulunan ekmeklere de imha edilmek üzere el koyan ekipler, metruk binayı mühürledi.

Kaçak ekmek imalathanesinde yapılan ekmeklerin kentte yaşayan Irak ve Suriye uyruklu vatandaşlara satıldığı öğrenildi.

Yorumlar (15)
Turk 1 yıl önce
Bu ulkede arabın gt kılı olmak isteyen ne çokmuş..senin ulkende boyle bir durum olsa hic bir arap seni ulkesine almaz.Tır söförlerine sor ne zalim olduklarini.Araplasan turkler onlar köpeklerine turk diyor haberin olsun.Turklugu beyenmeyen Turkiyede Sadece Düzce var..Araplari bi halt zanneden arapseviciler...Ben sizin........
Öztürk.. 1 yıl önce
Bu kadar arap sevici varken ulkeyide verelim.Irakda savas mi var.Bu kadar arabi kendi irklari kabul etmemis.Turküz biz..Araplasmis turkler sizler ayrik otlari oldunuz..yAllah...
duyrsız 1 yıl önce
acıma.Acınacak duruma düşmen çok yakın tarih..
vatandaş 1 yıl önce
ablalar kışa hazırlık yapıyor! meşhur ırak yufkası o haberiniz yok mu?
kızgın hlk 1 yıl önce
bakıyorumda millet arabın b... bonck bulmuş..ne arapsevici olmuşunuz.Tarihini hatırlamayan milletler çökmeye mahkumdur.Arap ve İngiliz hainliği tarihimizde hep olmuştur.Haydeeee ülkenize..Gidin ırakda birşey yok.Burda kadına özgürlük varken ne işiniz var ırakda değilmi.
tankut 1 yıl önce
yazık yahu insanlar burda yaşıyorsa elbette geçimini sağlamak için çalışacak. işyeri açmaya kalksa ruhsat erilecek mi? ekmekler neden imha ediliyor da fakire fukaraya verilmiyor
enes 1 yıl önce
çünkü ekmek steril ortmda yapılmıyor bunu anlamak çok zor olmasa gerek
fırat ................... 1 yıl önce
hangi ayet diyor uyduruk tarikat kitaplarındamı..Ülkelerinde savaşarak kalmayıp ülkemizi peşkeşmi cekecez.Kurtuluş savaşında 13 14 yaşında çocuklar savaştı.Katırlar eşşekler kadınlar savaştı.Bunlar ne yapıyor.Sürekli üreyip benim ülkemin çocuklarının gelecekleri endişe vericidir.Din adına fetva verme.Bilmeden yazma.Sen anca uyduruk din kitaplarından beslenirsin.Demekki sen hala uydurma din peşindesin.
Hakiki Türk 1 yıl önce
Fırtat dahil ne çok ARAPSEVİCİ varmış.Memleketi verelim o zaman.Boluda sizin gibi insanları ve arapları sevmiyoruz.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
22°
açık