banner851

banner955

POLİS BU KEZ ONLARIN PEŞİNE DÜŞTÜ

İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, elektronik sigara ve elektronik sigara likidi satışı yapan işyerlerine yönelik operasyon düzenledi. Operasyon neticesinde 69 adet elektronik sigara ve 981 adet elektronik sigara likidi ile 4 adet kaçak cep telefonu el konulurken 3 şüpheli hakkında adli işlem yapıldı.

Asayiş 01.03.2018, 16:37 02.03.2018, 14:23
2440

İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin kıskacına bu kez elektronik sigara satışı yapanlar takıldı.

Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde 27 Şubat günü Düzce ili merkezinde elektronik sigara ve elektronik sigara likidi satışı yaptığını tespit ettiği işyerlerine yönelik operasyon düzenledi.

Operasyon sonucu işyerlerine yapılan aramalar neticesinde 69 adet elektronik sigara, 981 adet elektronik sigara likidi, 276 adet elektronik sigara filtresi (coil), 98 adet elektronik sigara yedek parçası, 4 adet Kaçak cep telefonu ele geçirildi.

3 şüpheliye ise, “Kaçakçılıkla Mücadele Kanununa Muhalefet” suçundan adli işlem yapıldı.

Haber: Ö. YILMAZ

banner844
Yorumlar (7)
Yuri 5 yıl önce
Bırakın şu sigarayı, içmeyin :)
hakanşah 5 yıl önce
doktoru eczacısı polisi içiyor ..niye yasak anlmış degilim ..esigarayla bırakmayı düşünüyordum tütünü olmadı şimdi ama :)
Tütüncü 5 yıl önce
En ağır cezayı versinler. Kaçak ürün satacak kadar yüreği olanın sonuna katlanacak cesareti olmalı. Bu üç kişinin üzerine ne varsa el konulmalı ki cesaretleri kırılsın.
Esnaf 5 yıl önce
Yok idam etsinler aliminyum
malik 5 yıl önce
tütüncü kardeş sakin ol
Vatandas 5 yıl önce
Madem bu yasaktı neden turkiye ye başından soktunuz
Artık 5 yıl önce
Bunlara artık adam gibi ceza kesilmeli ki kimse yapamasın para cezası etkili değil iyi hapis cezası olmalı
24
açık