banner851

banner614

POLİS EHLİYETSİZ SÜRÜCÜYÜ AFFETMEDİ

banner619

Motosiklet ile hafif ticari aracın karıştığı maddi hasarlı kazanın ardından sürücü motosikletini saklayıp olay yerinden kaçmak isterken trafik ekibinin dikkati sayesinde yakalandı.

banner846
Asayiş 10.10.2017, 11:07 11.10.2017, 13:49
3430
banner844

Kaza, Atatürk Bulvarı’nın Şehit Ruhsar Caddesi ile kesiştiği noktada meydana geldi. Bulvara çıkmak isteyen hafif ticari araç ile Çoban kavşağı istikametine ilerleyen motosiklet çarpıştı.Meydana gelen maddi hasarlı kazanın ardından motosiklet sürücüsü arkadaşlarının yardımıyla motosikletini açık bir otoparka gizleyerek olay yerinden uzaklaşmak istedi. Sürücü, trafik ekibinin dikkati sayesinde yaya olarak kaçmaya çalışırken yakalandı.

Trafik ekibi motosiklet sürücüsüne ambulansta yapılan sağlık kontrolünün ardından işlem yaptı.

Motosiklet sürücüsü genç, polisin ‘Neden kaçıyorsun?’ sorusu karşında cevap vermekte zorlandı. Ehliyetsiz olduğu belirlenen sürücünün üzerinden kimlik çıkmazken motosikletin de tescilsiz olduğu tespit edildi.Sürücü asayiş ekibi tarafından Osman Çatana Polis Merkezi’ne götürüldü. Motosiklet çekici aracılığıyla otoparka çekildi. Kazayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Haber:Y.SEVER

Yorumlar (2)
Nazım 4 yıl önce
VAllahi bana motorlaydım araba çarptı.aracın ruhsatı sigortası yok.sürücünün ehliyeti yok.ama karakoldan hiç bir tepki yada dosyayı savcılığa sevk etmekte yok.araç sürücüsünün evrakları tamamlaması bekleniyor :)) şaka gibi ülkem benim
Kara 4 yıl önce
Motorcular yavaş yavaş kendilerini bitiriyor. Bu nedir hergün kaza