banner851

banner614

POLİS EKİPLERİ ANINDA OLAY YERİNE GELDİ

banner619

Düzce'de babaları ile tartışan 2 genç kız KADES uygulamasını kullanarak, ihbar çağrısı yaptı. Olay yerine giden polis ekipleri ise kızları evden çıkararak babayı gözaltına aldı.

banner846
Asayiş 04.04.2021, 15:05 04.04.2021, 16:29
4768
POLİS EKİPLERİ ANINDA OLAY YERİNE GELDİ
banner844

Olay, Düzce’nin Karaca Mahallesi’nde bulunan bir sitenin içinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, evden ayrılmak istediğini belirten 2 genç kız ile babaları arasında tartışma yaşandı.

Tartışmanın büyümesi üzerine genç kızlar, İçişleri Bakanlığı tarafından uygulamaya konulan Kadın Destek Uygulamasından (KADES) ihbarda bulundu. KADES alarmı üzerine bölgeye çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Polis, genç kızları olay büyümeden evden çıkarırken, babayı ise gözaltına aldı. (İHA)

Yorumlar (5)
vatandaş 3 ay önce
vay be BABASI ÇOCUĞUNA NE BAĞIRABİLİYOR NEDE İŞ VEREBİLİYOR ARSIZIN YÜZÜNE TÜKÜRMÜŞLER AAA YAĞMUR YAĞIYOR DEMİŞ NE KÜÇÜK KÜÇÜKLÜĞÜNÜ NE BÜYÜK BÜYÜKLÜĞÜNÜ BİLİR BİNDİK BİR ALAMETE GİDİYORUZ KIYAMETE ALLAH SONUMUZU HAYIR EYLESİN
İSA 3 ay önce
helal size bu yobaz topluma boyun eğmeyin
Ak 3 ay önce
AB merakı için neler yaşıyoruz
adamın teki 3 ay önce
kızlar kaç yaşında, 18 yaşını geçtiyse babanın yapacağı bir şey yok, ama 18i geçmediyse kızını dövmeyen dizini döver, devlet baba, babaya destek olmalı. meselenin ne olduğu da önemli
Editör tatile çıkmalısın! 3 ay önce
Genç kızlar olabilir mi? Bu aralar yazılarınızda sık hatalar ile karşılaşır olduk.
19°
açık