banner851

banner614

POLİS EKİPLERİ ÇALIŞMA BAŞLATTI…

Düzce’de bulunan bir İş Merkezindeki iş yerlerine giden bazı esnaflar, kötü bir sürprizle karşılaştı. Hırsız ya da hırsızlar tam kapanma sürecini fırsat bilerek, bir iş merkezindeki 3 iş yerine girdi. Olay yerine gelen polis ekipleri, iş yerlerine giren hırsız ya da hırsızları yakalamak için çalışma başlattı.

banner619
Asayiş 16.05.2021, 17:24 17.05.2021, 09:11
3657
POLİS EKİPLERİ ÇALIŞMA BAŞLATTI…

17 Günlük tam kapanma sürecini fırsat bilen hırsızlar, yine iş başındaydı. Kısıtlama nedeniyle hiç kimsenin olmamasını fırsat bilen hırsız ya da hırsızlar, Cedidiye Mahallesinde bulunan Bulak İş Merkezinde ki ikisi avukatlık bürosu olmak üzere, 3 iş yerine girdi.

Hırsızlık olayı kısıtlamanın bitmesine saatler kala ortaya çıktı.  Bugün iş yerlerine gelen esnaflar büyük şok yaşarken,  iş merkezi sorumlusu, durumu polis ekiplerine haber verdi. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, olaydan haberi olmayan bir iş yeri sahibine de telefonla ulaşmaya çalıştı.

İş Merkezine çağrılan Olay Yeri İnceleme ekipleri, soyulan iş yerlerinden parmak izi ve delil topladı. Polis ekipleri ayrıca, işyerlerinden değerli eşyaların soyulup soyulmadığını öğrenmek için iş yeri sahiplerinin bilgisine başvurdu.

Polis ekipleri, İş Merkezinde yaşanan hırsızlık olayını aydınlatmak için çevredeki güvenlik kameralarını mercek altına alırken, savcılık olay ile ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.

HABER: Savaş ARI

  

Yorumlar (4)
MAĞDUR 5 ay önce
SAYIN EDİTÖR;YORUMLAR NEDEN YAYINLANMIYOR? KARA LİSTEDEMİYİZ? Dün bu haberle ilgili Mağdur isimli yorum yazmıştım ama yok
Şampiyon 5 ay önce
Hırsızları , dolandırıcıları, sahtekarları salın sokağa tekrar vatandaşın cebine ,evine, iş yerine girsinler sonra tekrar yakalamaya çalış ohhh ne Güsel Dünya
Sonuç 5 ay önce
Daha nelerle karşılaşacağız. Bu halimizi arar duruma düşeceğiz. Allah korusun. Suçlular kendisini adliyeye götüren polisten, jandarmadan daha erken adliyeden çıkıyor. Hal böyle olunca ne beklenir ki... Dün popüler meslek soytarılık idi, bu gün hırsızlık.
MAĞDUR 5 ay önce
3 gün arayla yine Cengizler işhanında bürolar ve dükkanlara hırsız girdi. Demekki Cedidiye Mahallesi'nde asayiş zafiyeti var. Gece kartalları ne iş yapıyor? Ne için alındı? Nerede kullanılıyor bilmek istiyoruz.