banner851

banner614

POLİS NEFES ALDIRMIYOR!

banner619

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince uyuşturucu madde ticareti yaptığı iddiasıyla yakalanarak adliyeye sevk edilen iki şahıs tutuklandı. Uyuşturucu ticaretinden elde edildiği değerlendirilen 1180 TL tutarındaki nakit para ile bir miktar uyuşturucu madde ele geçirildi.

banner846
Asayiş 24.05.2017, 13:47 25.05.2017, 16:07
3736
banner844

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri kökünü kazımak için kararlı bir mücadele verdiği uyuşturucuyla ilgili çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri zehir tacirlerine yaptığı operasyonlarla adeta nefes aldırmıyor.

Ekipler tarafından sokak satıcılarına yönelik yürütülen çalışmalar neticesinde Çay Mahallesi, Aydınpınar Caddesi, Azmimilli Mahallesi ve Küçüksu Parkı civarında uyuşturucu madde ticareti yaptığı tespit edilen O.A, U.B ve R.Ü isimli 3 şahıs, düzenlenen operasyonla yakalandı.

Şüphelilerin üzerinde yapılan aramada satışa hazır 80,5 gram Sentetik Kannobinoid maddesi ve suçtan elde edildiği değerlendirilen 1180 TL paraya el konuldu. Şüpheli şahıslardan uyuşturucu madde temin elliği tespit edilen şüpheli 3 şahsa “Uyuşturucu Madde Bulundurmak ve Kullanmak” suçlarından işlem yapıldı.

Emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından “Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak” suçundan adli makamlara sevk edilen şüpheliler O.A ve R.Ü tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Yorumlar (7)
KÜRŞAT ALTAY 4 yıl önce
UYUŞTURUCU İLE İLGİLİ ÖZEL BİR YASA ÇIKARIP KOLLUK GÜCÜNE BİLGİ AKTARMA İŞİNİ GÜVENİLİR VE GİZLİLİK İÇİNDE YAPACAK BİR DÜZEN KURMAK LAZIM...
BÖYLECE HERKES BİLDİKLERİNİ KORKUSUZCA AKTARABİLSİN...
Adiga81 4 yıl önce
Helal olsun polise. Elinize sağlık.
serkan 4 yıl önce
Vatandaş rumuzlu arkadaş bildiklerini Polise anlatmalısın o zaman.
caddeli 4 yıl önce
Toplamaya devam edilsin polis teşkilatının ellerine yüreğine sağlık
vatandas 4 yıl önce
Aydinpinarda çevresinde toplananlar hiçte adı geçenler değil adı geçen yani colu çocuğu zehirliyenler nerde asıl onlar toplansın hangi kapıda toplanan cahil çoğunluk varsa o kapılar arastirilsin
vatandaş 4 yıl önce
Aynen arkadaşa katılıyorum çıkmadan önce tövbe tövbe diyecek kıvama gelene kadarda bırakmasınlar hayat kimsenin oyunca değildir.
Canciğer 4 yıl önce
çıkmasınlar içerden uzun bi süre