banner851

banner614

POLİSE DİRENEN SÜRÜCÜ GÖZALTINA ALINDI

banner619

Düzce Bahçeşehir bağlantı yolunda polis ekiplerinin dur ikazına uymayan alkollü sürücü, kısa süren kovalamacanın ardından yakalandı.

banner846
Asayiş 20.02.2021, 00:10 20.02.2021, 17:51
9545
banner844

Koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında hafta sonları getirilen sokağa çıkma kısıtlamasının ilk saatlerinde, Bahçeşehir Bağlantı yolu üzerinde denetim yapan polis ekipleri şüphe üzerine İsmail A. İdaresindeki otomobili durdurmak istedi.

Polis ekiplerinin dur ihtarına uymayan araç sürücüsü İsmail A. Bahçeşehir bölgesi istikametine kaçmaya çalıştı.

Araç sürücüsü İsmail A. ve polis ekiplerinin arasında başlayan kovalamaca, Bahçeşehir Güzelbahçe Mahallesinde son buldu. Polis otosu tarafından önü kesilerek durdurulan aracın içinden indirilen ve alkollü olduğu öğrenilen sürücü İsmail A., alkol metreye üflemek istemeyerek, polis ekiplerine güçlük çıkarttı.

Tüm ikna çabalarına rağmen alkol metreyi üflemeyi ret eden İsmail A. polis ekipleri tarafından gözaltına alınarak, ekip aracına bindirildi.

O sırada aynı otomobilde yolcu olarak bulunan bir kadın, olay anını görüntülemeye çalışan basın mensuplarına tepki gösterdi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (3)
halk 6 ay önce
şu milletin yakasından bi düşün.
jaccki 6 ay önce
Kalici konutlar 8 ve 9. bolgelwrdeki hergun disaridaki insanlara diyeceksiniz havalar guzelke bahcelerde topluca oturuyordu millet haksizlik degil mi
Kerem sert 6 ay önce
Kadinda Sarhoş Amerikada Yapsin Bu Artislikligi Bakalim Polis memuruna