banner851

banner955

POLİSE DİRENEN SÜRÜCÜ GÖZALTINA ALINDI

Düzce Bahçeşehir bağlantı yolunda polis ekiplerinin dur ikazına uymayan alkollü sürücü, kısa süren kovalamacanın ardından yakalandı.

Asayiş 20.02.2021, 00:10 20.02.2021, 17:51
9619

Koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında hafta sonları getirilen sokağa çıkma kısıtlamasının ilk saatlerinde, Bahçeşehir Bağlantı yolu üzerinde denetim yapan polis ekipleri şüphe üzerine İsmail A. İdaresindeki otomobili durdurmak istedi.

Polis ekiplerinin dur ihtarına uymayan araç sürücüsü İsmail A. Bahçeşehir bölgesi istikametine kaçmaya çalıştı.

Araç sürücüsü İsmail A. ve polis ekiplerinin arasında başlayan kovalamaca, Bahçeşehir Güzelbahçe Mahallesinde son buldu. Polis otosu tarafından önü kesilerek durdurulan aracın içinden indirilen ve alkollü olduğu öğrenilen sürücü İsmail A., alkol metreye üflemek istemeyerek, polis ekiplerine güçlük çıkarttı.

Tüm ikna çabalarına rağmen alkol metreyi üflemeyi ret eden İsmail A. polis ekipleri tarafından gözaltına alınarak, ekip aracına bindirildi.

O sırada aynı otomobilde yolcu olarak bulunan bir kadın, olay anını görüntülemeye çalışan basın mensuplarına tepki gösterdi.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (3)
halk 2 yıl önce
şu milletin yakasından bi düşün.
jaccki 2 yıl önce
Kalici konutlar 8 ve 9. bolgelwrdeki hergun disaridaki insanlara diyeceksiniz havalar guzelke bahcelerde topluca oturuyordu millet haksizlik degil mi
Kerem sert 2 yıl önce
Kadinda Sarhoş Amerikada Yapsin Bu Artislikligi Bakalim Polis memuruna
13
açık