banner851

banner614

POLİSE SALDIRDILAR!

Trafik polislerinin “dur” ihtarına uymayarak kaçan otomobil, Aziziye Mahallesi’nde önü kesilerek durduruldu. Araçta bulunan sürücü ve daha sonra olay yerine gelen sürücünün babası iddiaya göre polise saldırınca olay yerine on ekip sevk edildi.

banner619
Asayiş 13.11.2016, 10:57
12216
POLİSE SALDIRDILAR!

Düzce sokakları ‘dur’ ihtarına uymayarak kaçan bir sürücü nedeniyle bir kez daha kovalamacaya sahne oldu. Olay dün akşam saatlerinde Aziziye Mahallesi Özgür Sokak girişinde yaşandı. Trafik polislerinin durumundan şüphelenerek durdurmak istediği otomobil, hızla uzaklaşarak kaçmaya başladı. Trafiği ve arkasında takipte olan trafik polislerini zaman zaman tehlikeye düşüren 16 yaşındaki İ.K. idaresindeki otomobil, kendisini takip eden trafik polisleri tarafından önü kesilerek durduruldu. Sürücü İ.K. ve yanında bulunan A.Ç. ve yaşananları duyarak olay yerine gelen sürücünün babası Y.K., iddiaya göre polise saldırdı. Trafik polislerinin telsiz anonsu ile takviye ekip istemesi üzerine olay yerine on ekip sevk edildi. Polise direnen 3 kişi gözaltına alınarak karakola götürülürken, polis araç sahibine ve sürücüsüne adeta ceza yağdırdı. Araç sürücüsü İ.K.’ye ehliyetsiz araç kullanmaktan ve trafiği tehlikeye düşürmekten dolayı 2 bin 188 TL, ruhsat sahibine ise aracı ehliyetsiz kişiye kullandırmaktan bin 698 TL olmak üzere toplam 3 bin 886 TL para cezası kesildi. İki trafik polisi kendilerine saldıran 3 şahıstan şikayetçi olduğu öğrenildi. Olayla ilgili inceleme başlatıldı.

banner844
Yorumlar (18)
durmuyorsa VUR gebersin 5 yıl önce
kurallara uymayı öğrenecek herkes.
Doğrucu 5 yıl önce
OHAL var ne diye kaçarsın polisten. Ya ateş etseler canın yansa ne olacak. Yaşın küçük ne diye çıkarsın trafiğe.
Önder 5 yıl önce
Sorumsuz aile dua ediyorum ehliyetsiz,alkollü bir zat gelir benim çocuğuma musallat olur herkez kendine gelsin bu ne sorumsuzluk böyle biri benimle ilgili kaza yapar gözyaşından çok fazlası dökülür.sonra polise saygı,askere saygı nerede.
sopa 5 yıl önce
önce babasını dövecen sonra çocuğun kulağını cekecen nedemelıkı baska
Veli 5 yıl önce
Devlet bu ilde caydırılıgını göstermeli.baska çözüm yok
81 düzce 5 yıl önce
polis görevini yapacak fakat bazı iş güzar ve artislerde var denk geldimi görürsünüz.
turan 5 yıl önce
terör saldırısı ihtimali de olabilirdi.bu tarz durumlarda vur emri var zaten,keşke ateş açılsaydı.bu şehir anca kaba kuvvetten anlar.devlet burada caydırıcılığını hissettirecek ki kabadayılıkla pirim yaptığını sanan güruhun aklı başına gelsin.şehir bildiğin vahşi batı.Allah polisimizin askerimnizin yardımcısı olsun..
düzceli 5 yıl önce
Özellikle trafik polislerinin grup halinde kasksız ehliyetsiz patlak egzozlu motorcuları toplaması lazım bunlar kalıcı konutlar yollarında kuralsız bir şekilde motor kullanıyorlar, polis sadece LİSE ÇIKIŞ SAATLERİNDE BEKLESE ONLARCA MOTOR TOPLAR.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın