banner851

banner614

POLİSİ GÖRÜNCE KAÇTILAR

banner619

Akınlar Mahallesinde boş bir arazide yerde yatan şahıs ihbarı alan polis ve 112 Acil Servis ekipleri harekete geçti. Madde bağımlısı olduğu iddia edilen 4 şahıstan 3’ü, kaçarken yere düşen arkadaşını bıraktı. Polis tarafından yakalanan gence ambulansta müdahale edildi.

banner846
Asayiş 05.04.2017, 17:31 06.04.2017, 20:41
13885
banner844

Olay, Akınlar Mahallesindeki Düzce Belediyesi Toptancı Halinin yakınında bulunan boş bir arsada meydana geldi.

Alınan bilgiye göre, boş arsada yerde yatan bir şahsın olduğunu gören vatandaşlar durumu 112 Acil Servis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık görevlileri bölgede 4 kişinin bulunduğu belirleyerek güvenlik gerekçesiyle polisten yardım istedi.

Haber verilmesi üzerine bölgeye gelen polisi gören 4 şahıs kaçmaya başladı. Şahıslardan biri kaçarken düştüğü yerden kalkamadı. 3 şahıs ise arkadaşlarının düşmesini umursamayarak hızla bölgeden uzaklaştı. Polis ve 112 Acil Servis personeli şahsı kontrol altına alarak ambulansa götürdü. Olayla ilgili inceleme yapıldı.
 

Yorumlar (7)
vatandas 4 yıl önce
Allah askına şu yunuslar geri gelsin ya o kaçanlar bunu öldürüp kaçıyor olsaydı polıs abıoylece bakıyor agır agır yakalam namına bısey yok bence yunuslar asayısın bel kemıgı olmazsa olmazı sayın emnıyet mudurum lutfen emeklısı gelen gıtsın
DİKKAT 4 yıl önce
Bunu sokakta satanı(torbacı) yakalayıp salmıyacaksın cezalar ağırlaştırılmalı...Torbacıları yakalayıp oradan zincirleme satıcıların başlarına ulaşmalı.Cezası 20 yıldan az olmamalı.Bak o zaman ne oluyor..
SÜLEYMAN METE 4 yıl önce
BU İŞİN KAYNAĞINA İNİP TEDARİK ZİNCİRİ YOK EDİLMELİ...
YOKSA BU GENÇLERİ YAKALAMAK BİR ŞEY İFADE ETMİYOR; BUNLAR ZATEN ZAVALLI ESİRLER...
Ah ah 4 yıl önce
Nedir bu gencligin hazim sonu ekmeginize baksaniza anneniz babaniz bu yuzdenmi yetistiriyo sizi kardeşim yazik degilmi o insanlara
okan 4 yıl önce
esed gaz atarak öldürüyor ! terörde bizi böyle öldürüyor! çok korkunç bir durumdayız İNSAN OLARAK BUNLARI DURDURA BİLİRİZ SATANA VUR EMRİ CIKSIN!
fercan 4 yıl önce
sözün bittiği yer. ne desen boş
çok zor değilmi. 4 yıl önce
Türk ceza kanununda uyuşturucu konusunda yapılacak bir değişikliğin meclisten geçmesi çokmu zor.ağır ve indirimsiz yaptırımlar. ülke gençliğini kurtarmak için en ideal çözüm değilmi.