banner851

banner955

POLİSLERİN TİTİZ ÇALIŞMASI SONUCU YAKAYI ELE VERDİLER

Düzce’nin Gölyaka ilçesinde meydana gelen hırsızlık olayının zanlıları ilçe emniyet amirliğinin titiz çalışmaları sonucunda yakayı ele verdi.

Asayiş 10.06.2020, 20:41
5277
POLİSLERİN TİTİZ ÇALIŞMASI SONUCU YAKAYI ELE VERDİLER
banner1032

Olay 7 Haziran Pazar günü Gölyaka ilçesinde yaşandı. Alınan bilgilere göre yurtdışında yaşayan akrabasına ait evin soyulduğunu fark eden bir kişi Gölyaka İlçe Emniyet Amirliğine ihbarda bulundu. İhbar üzerine harekete geçen polis ekipleri evde incelemelerde bulundu. İncelemelerin sonucunda evden yaklaşık 25 Bin TL değerindeki eşyanın çalındığını belirledi.

Bunun üzerine harekete geçen polis ekipleri çevredeki tüm güvenlik kameralarını inceleyerek hırsızlık zanlılarının M.C, M.C ve F.K olduğunu belirledi. Zanlılar evlerine düzenlenen operasyonda gözaltına alındı.

Zanlılar M.C, M.C ve F.K emniyetteki işlemlerinin ardından çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak Çilimli Ceza Evine gönderildi.

banner844
Yorumlar (2)
huylu huyundan vazgeçmez 2 yıl önce
eskiden bu işleri yapardı sonra düzeldi dendi mantolama işine girdi ama şeytan rahat durmuyor ki dürtüyor ki dayanamadı birde kardeşini alet etti. yazıklar olsun. toplumda bunlara yer vermemek lazım.
açık edin de bilelim 2 yıl önce
ya neden bu pisliklerin isimlerini gizliyorsunuz anlamıyorum, açıklayın ki vatandaş bilsin ve o kişeiere karşı temkinli dursunlar, ne isim gizlemek ya.
22
açık