banner851

banner955

POLİSTEN PLAKALARA TAKİP!

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Ekipleri, şehrin farklı noktalarında Amerikan Pres Plaka (APP) uygulaması yaptı. Aydınpınar ve Eski Bolu Caddesindeki uygulamada çeşitli nedenlerden 42 araca 15 bin 300 lira idari para cezası uygulanırken 1 araç trafikten men edildi.

Asayiş 27.04.2017, 16:25 27.04.2017, 17:26
12041
Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Ekipleri, şehrin farklı noktalarında APP Plaka uygulaması yaptı. Düzce’de Karayolları Trafik Kanunu'nun 23. maddesinde yapılan düzenlemeyle birlikte merkezin farklı noktalarında İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Ekipleri tarafından Amerikan Pres Plaka (APP) olarak adlandırılan plakalar üzerinde uygulama gerçekleştirdi.

Polis ekipleri, Aydınpınar Caddesinde araçlarda APP plaka açısından herhangi bir olumsuzluğa rastlamazken muayene ve sigorta işlemleri gibi evrak eksikliklerinden dolayı 7 aracın sürücüsüne 1800 lira para cezası verildi.

Eski Bolu Caddesindeki uygulamada ise 35 araca evrak eksikliğinden dolayı 12 bin 500 lira ceza verilirken 1 araç trafikten men edildi. 2 farklı noktadaki uygulamaların ardından 42 araca 15 bin 300 lira idari para cezası uygulanırken 1 araç trafikten men edilmiş oldu. Trafik şube ekipleri uygulama esnasında sürücülere, Karayolları Trafik Kanununda APP Plakalar üzerinde yapılan düzenlemeyle birlikte ve son zamanlarda yaşanan terör olayları, Hızlı Geçiş Sistemi (HGS) takılan sahte plakaların önüne geçilebilmesi için bu uygulamayı gerçekleştirdiklerini söyledi.

 
banner844
Yorumlar (13)
Duzceli 6 yıl önce
Polisler adam kayırıyor
J.&EGM 6 yıl önce
Doğrucu Köylü;bu özgüveninin sebebi nedir? Bildiğin birşey varsa söyle herkes bilsin. Ne o açığa mı alacaksın polislerimizi? Bu yaptığın açıkça bir tehdittir. Bekliyoruz hamleni.
Eseveyk 6 yıl önce
Bir gece bisikletime binip çobandan bulvara kaptırmak istiyorum. Öyle bir hışımla rüzgara karışayımki her iki tekerlek ya patlasın ya da siboptan kaçırsın. Sonra radar çalışsın. Trafik polisi gelip beni bi güzel cezalasın. Öncü'ye çıkayım.
Yobaz 6 yıl önce
Gençler mahalle aralarında uyuşturucu içerken, çok yerinde bir denetim olmuş. app plaka takanlara Yakında hapis cezası da verirler. Düzce'de tüm suçlar bitti vatandaşın arabasındaki yazı fontu kaldı. çok gerideyiz ülke olarak çoook
GÜVEN 6 yıl önce
ARKADAŞLAR POLİSİN OLDUĞU YER DEMEK GÜVEN DEMEK, EDS SİSTEMİ'DE HIZ SINIRI BERBAT, ARABALARIN KADRANI 200'ÜN ÜSTÜNDE, SÜRAT 70 BÖLÜNMÜŞ YOL EN AZ 90 OLMALI. DENETLENMEYECEK DURUMA GELMEMİZE DAHA ÇOK VAR.
Fatih mehmet arar 6 yıl önce
Allah a şükür plakam orijinal sıkıntı Yok .
Doğrucu köylü 6 yıl önce
Bi düşünün bu polisleryarın da polis kalabilecekmi ki???
Selim 6 yıl önce
Egsozu patlak plakasiz motorlar arabalar cirit atiyor..birazda onlarla ilgilenin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız