banner851

banner614

POLİSTEN SAKLANAMADILAR

İçişleri Bakanlığınca ülke genelinde "Aranan Şahıslar ve Göçmen Kaçakçılığı Uygulaması" gerçekleştirildi, Akçakoca’da çeşitli suçlardan aranan 5 kişi yakalandı.

banner619
Asayiş 31.01.2021, 14:37
3153
POLİSTEN SAKLANAMADILAR

İçişleri Bakanlığının açıklamasına göre, bakanlık koordinesinde, Emniyet Genel Müdürlüğü, Jandarma Genel Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığı, Göç İdaresi Genel Müdürlüğü birimlerince ülke genelinde eş zamanlı olarak "Aranan Şahıslar ve Göçmen Kaçakçılığı Uygulaması" yapıldı.

Toplam 11 bin 536 ekip, 40 bin 690 personelin görev aldığı uygulamalarda 3 bin 457 ikamette adli birimlerle iş birliği yapılarak arama gerçekleştirildi.

Ülke genelinde olduğu gibi pandemi kısıtlamalarının yaşandığı Akçakoca’da da polis ekipleri aranan şahısların yakalanması için çalışma yürüttü. Akçakoca İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, kent genelinde 50’ye yakın adrese yaptıkları operasyonlarda çeşitli suçlardan aranması bulunan 5 şahsı yakaladı. Gözaltına alınan şahıslar sağlık kontrolleri yapıldıktan sonra adliyeye çıkartıldı.

Şahıslardan biri tutuklanarak cezaevine gönderilirken, diğer 4 şahıs ise denetimli serbestlik kapsamında serbest bırakıldı.

Yorumlar (2)
Korunalpli 8 ay önce
Göçmen derken, Suriyelimi, yoksa Çin'den gelen müslüman Türk Uygurlarmı açıklama yaparsanız sevinirim. Sadece uygurlara yapıldığını duyuyorum.
50 adres 5 kişi 8 ay önce
Kim yapıyor bu operasyonların planlamasını, istihbaratını! 50 adres basıp, 5 kişi mi yakalamışlar? Bu mu operasyon!