banner851

banner614

POLİSTEN SİGARAMATİK OPERASYONU!

Şerefiye Mahallesi'ndeki bir çay ocağında kumar aracı olduğu için kullanılması yasak olan 3 adet sigaramatik makinasına el konuldu.

banner619
Asayiş 18.02.2017, 15:07 18.02.2017, 17:19
1794

Düzce'de polisin yaptığı operasyonda, 'sigaramatik' adıyla bilinen ve para atılarak çalıştırılan oyun aletlerine el konuldu. İhbar üzerine harekete geçen Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, Şerefiye Mahallesi'ndeki bir çay ocağına dün operasyon düzenledi. Yapılan kontrolde 3 adet sigaramatik makinasına el konuldu. El konulan sigaramatik makinalarının içerisinde toplam 17 TL para ile bir markaya ait 12 adet sigara bulunduğu öğrenildi.
Savcının talimatları doğrultusunda adli işlem yapılmak üzere el konulan malzemeler Çatana Polis Merkezi'ne teslim edildi.

Öte yandan değerinden çok az bir para ile talihe bağlı olarak sigara kazanmayı sağladığı için sigara makinesi, kumar makinesi olarak kabul ediliyor. Ayrıca özellikle yaşı küçük çocukların sigara alışkanlığı kazanmasında önemli rol oynuyor. Sigaramatik çalıştıran iş yeri sahipleri hakkında, 'Kumara yer temin etmek' suçundan işlem yapıldığı belirtiliyor.

banner844
Yorumlar (5)
Hüseyin 5 yıl önce
Bu polisler Beyköy ün kahvelerinde de var bunlarıda denetleseler iyi olur
İsimsiz 5 yıl önce
Bunun kumarla ne alakası var Allah aşkına ya
SAÇMALIK 5 yıl önce
ONA EL KOYMAKLA UĞRAŞILACAĞINA ONU ÜRETEN GETİREN SATAN KİŞİLERLE UĞRAŞIN
Dzcl 5 yıl önce
Kumara hayır batuma benzemeyelim
Polisi tebrik ediyoruz bü 5 yıl önce
Diyecek bir şeyyok