banner851

banner614

POLİSTEN UYUŞTURUCU BASKINI!

banner619

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından uyuşturucu ticareti yaptıkları iddiasıyla adliyeye çıkarılan 4 kişi tutuklandı. Operasyonda piyasaya sürülmek üzere olan çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirildi. Soruşturma çerçevesinde 8 kişiye ise “uyuşturucu madde bulundurmak ve kullanmak” suçundan adli işlem yapıldı.

banner846
Asayiş 20.04.2017, 12:21 20.04.2017, 17:58
5407
banner844

Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, sokak satıcılarına yönelik yürütülen planlı çalışmalar kapsamında Fevzi Çakmak Mahallesi, Mergiç Mahallesi Taşköprü Yolu üzeri ve Burhaniye Mahallesi civarında uyuşturucu madde ticareti yaptığı tespit edilen şahıslara yönelik uzun süreli takipler neticesinde operasyon başlattı.

Şüpheli S.O., F.G ve S.A. isimli 3 şahıs, 18 Nisan Salı günü eş zamanlı olarak düzenlenen operasyon sonucu yakalandı. Yakalanan şüphelilerin araçlarında ve üzerlerinde yapılan aramalarda toplamda 31 adet satışa hazır vaziyette kilitli şeffaf poşet içerisinde toplam daralı 15,5 gram Sentetik Kannobinoid (Bonzai) maddesi ile suçtan elde edildiği değerlendirilen 3215 TL nakit paraya el konuldu.

Şüpheli şahıslardan uyuşturucu temin ettiği tespit edilen 8 şahıs, Uyuşturucu Sentetik Kannobinoid (Bonzai) maddeleri ile yakalanırken haklarında “uyuşturucu madde bulundurmak ve kullanmak” suçundan adli işlem yapıldı.

Şüpheli şahıslarla birlikte hareket ettiği tespit edilen F.C. isimli şahıs da 19 Nisan Çarşamba günü ikametinde yapılan aramada gözaltına alındı. Adli makamlara sevk edilen Şüpheliler S.D - F.G - S.A ve F.C. tutuklanarak cezaevine gönderildi.Yorumlar (11)
Birisi 4 yıl önce
Esrar bulamayan bonzaiye yöneldi.bonzainin zararlarını bi araştırın sonu mutlaka ölüm. Gumusovada gençler bunun pençesinde kimse bişey yapmıyor. Polis biliyor hepsini ama dokunmuyor.
tug 4 yıl önce
bu insanalrı ne hale getirdiniz ş... gencecik insanlar ölü gibi geziyor bu uyuşturucuyu kım yapıp satıyorsa ona içercksin öelene kadar sonra öldümü melenden ataçaksın
Bu haberlere üzülerek bak 4 yıl önce
Çamköyde iş kalmadı kacgündür gitmiyorsun kardeş içmeyin çok zararlı hergün bataklığa giriyoruz birden çıkamayacak kadar saplanıyoruz asıl suç bizim ama bunlar da bu iş hep oldukça bizde ona göre o hızda içiyoruz yavaşlama vakti gelmiş
anne 4 yıl önce
lütfen bu kişilerin yüzünü gösterinki bizlerde evlatlarımızı bu pisliklerden koruyalım bi anne olarak sizden rica ediyorum
tufan 4 yıl önce
sorsan hepsi müslümandır adamdır mangalda kül bırakmaz delikanlıdır bunlar
Bilinmez 4 yıl önce
Çamköy de var orayada bakın a mahalesi orayadabakın akınlar ve körpeşler buralarıda araştırın
Agalarını alın 4 yıl önce
Ağa babaları dışarda cırıt atıyo onları yakalamak kazım Tebrikler kom
SÜLEYMAN METE 4 yıl önce
MUHABİR VE YORUM YAPAN HERKESTEN RİCA EDİYORUM, BU MERETİN ADINI ANMAYALIM; UYUŞTURUCU - SENTETİK UYUŞTURUCU OLARAK KULLANALIM.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın