banner851

banner614

RADAR UYGULAMASI BAŞLADI

banner619

Sürücüler dikkat! Düzce şehir merkezinde radar uygulamaları başladı. Referandum sürecinde D-100 ve D-655 karayolları üzerinde uygulanan radarın tekrar kent içinde başladığından habersiz olan sürücüler, cezadan kurtulamadı. "16 Nisan'dan sonra faaliyete geçecek" görüşünün sık dillendirildiği EDS'nin de bu yeni gelişme nedeniyle her an devreye sokulabileceği tahmin ediliyor.

banner846
Asayiş 19.04.2017, 17:04 20.04.2017, 18:13
27412
banner844
Bugün şehir merkezinde bir çok noktada kurulan radarlar Düzceli sürücülere büyük şok yaşattı. Son haftalarda kent merkezi içinde uygulanmayan radarlar nedeniyle yollarda hız sınırlarına dikkat etmeyen sürücüler, çevirme yapan polis araçlarıyla karşı karşıya kaldı.

Referandum sürecinde sıklıkla D-100 ve D-655 karayolları üzerinde konuşlanarak, radar uygulaması yapan trafik ekiplerinin artık şehir merkezinde de hız denetimlerine başlaması kontrollerin arttırıldığını gösterdi. Bugün haber merkezimizi arayarak, radar nedeniyle ceza aldıklarını belirten vatandaşların, merakla öğrenmek istediği bir konu da vardı.

Düzce çarşı merkezinde bir süredir uygulanmayan radarın bu hafta itibariyle başlaması hazırlıkları tamam olan ve Ocak ayından bu yana "Ne zaman devreye sokulacak?" sorusu yöneltilen Elektronik Denetleme Sistemi'ni akıllara getirdi. Vatandaşlar, Düzce Belediyesi'nin daha önceki açıklamalarında EDS'nin uygulamaya geçmesi ile ilgili bir duyuru yapılacağını açıkladığını ifade ederek, "Henüz bu yönde bir duyuru yapılmadı. Sürpriz şekilde uygulamaya geçer mi diye merak ediyoruz. Yetkililerden açıklama bekliyoruz." dedi.
Yorumlar (81)
EXPRESS 2 yıl önce
Böyle bir ile ilçeye ne giderim nede alışveriş yaparım.Bir kuruş harcama yapmadan bölgeden uzaklaşırım.Benzin bile almam.Esnaf düşünsün.Ceza paralarından birileri kazanacaksa birileride kaybedecek o halde.
VATANDAŞ 4 yıl önce
Hangi kafanın ürünüsünüz yani radarları EDS leri kaldırsın diyorsunuz. demekki hayır çıksaydı EDS ler radarlar kalkacaktı isteyen istediği hızı yapaçaktı. EDS lerden kaç tane terör. zanlı yakalandığını biliyor musunuz.
Adiga81 4 yıl önce
Seve seve medeni olamıyorsak seke seke medeni yaparlar adamı. Şehir içinde hız yapanlar kırmızı ışıkta geçenler dolu. Daha bu sabah cedidiye cami önündeki ışıklarda 54 plakalı beyaz bir doblo aracın kapısını açıp yola çöp attı defolup gitti
kudi 4 yıl önce
adam gibi araba sürmeyi öğrenin, çevrenizde ki arabalara da saygı göstermeyi de öğrenin. kurallara da uymayı öğrenin vs vs. magandalık taslamayın. önce İnsan olmayı öğrenin. öğrenmeyi beceremiyorsanız yediğiniz cezalarla öğrenirsiniz.!!
duzce 4 yıl önce
düzcede yol yokki eds uyguluyosun.bir yiğit cıkarda insaAllah bu eds neden zıkkımı kökünden temizler.
anammmm 4 yıl önce
yedikla cezayııı hapu yuutug maaş getti
Seddar 4 yıl önce
Bence yerinde uygulama radara kızmak yerine yavaş ve dikkatli Gidin insan hayatı parayla ölçülemez
Çemşit 4 yıl önce
Bu yollarda hız mı yapılır.Ancak Audisi olan hız yapar.Sen kalk ülke ülke gez ama kendi şehrinin rezilliğine bak.
Arabalarda ön takım kalmadı .Böyle belediyecilik olmaz.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın