banner851

banner955

RUHSATSIZ SİLAH, MERMİ VE UYUŞTURUCU…

Düzce’de polis ekipleri tarafından farklı bölgelerde durdurulan 2 farklı otomobil ve içinde bulunan 6 kişinin üzerinde yapılan aramalarda, yüksek miktarda uyuşturucu madde, üç adet ruhsatsız tabanca ve bu silahlara ait mermiler ele geçirildi. Polis ekipleri tarafından gözaltına alınan 6 şüpheli işlemleri için, Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.

Asayiş 10.11.2021, 16:20 12.11.2021, 15:44
5325
RUHSATSIZ SİLAH, MERMİ VE UYUŞTURUCU…

Düzce’de son zamanlarda, uyuşturucu madde satışı ve kullanımının arttığı görülüyor. Düzce İl genelinde polis ve jandarma ekipleri, uyuşturucu satışı ve kullanımına yönelik adeta bir savaş başlattı.

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polis ekipleri Darıcı Mahallesi ve Azmimilli Mahallesi üzerinde şüphelendikleri 2 farklı otomobili durdurdu. Otomobillerde ve araç içerisinde bulunan 6 şüphelinin üzerlerinde yapılan aramalarda, 4 parça halinde 10 gr Metamfetamin Maddesi, 2 adet cam pipo, 24 adet Sentetik Ecza, 2 parça halinde 90 gr Esrar Maddesi ve üç adet ruhsatsız tabanca ve bu tabancalara ait 21 adet mühimmat ele geçirildi.

Polis ekipleri tarafından gözaltına alınan 6 şüpheli, işlemleri için Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (4)
Necdet 1 yıl önce
Bunlar hep aphaçi kurusıkıdan dönme emanetler,
Necdet 1 yıl önce
Satıcıyı nasıl anlıyorlar,adam içiciyim der çıkar işin içinden,kimysal olunca sıkıntı büyük valla,taş kahve okey oynamaya devam, zaten dışarda bu tipler yapamazlar,en hayırlı yer bunlara kodes, kolluk kuvvetleri teşekkür ederim,apaçileri enseleyin,,
Ozcn 1 yıl önce
Kadını erkeği hepsi uyuşturucu kölesi olmuş Allah ıslah etsin sizi. Birilerinin ahı bulur elbet sizi.
Necdet 1 yıl önce
Heryer aphaçi doldu,,