banner851

banner614

SADECE 1 KİLOMETRE KAÇABİLDİ

banner619

Düzce’de geçtiğimiz haftalarda uygulamadan kaçan ve drone takibi sonrasında yakalanan otomobil sürücüsüne ceza kesildi. Aynı otomobil tekrar uygulamadan kaçınca, bu sefer trafikten men edildi.

banner846
Asayiş 25.12.2020, 14:59
4802
SADECE 1 KİLOMETRE KAÇABİLDİ
banner844

Olay, Düzce Karahacımusa Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, 13 Aralık’ta Bahçeşehir Bağlantı yolunda polisin ‘dur’ ihtarına uymayarak hızla uygulamadan kaçan S.A. idaresindeki 81 EG 106 plakalı otomobil, Düzce İl Emniyet Müdürlüğü İnsansız Hava Araçları Büro Amirliğinin drone ile gerçekleştirdiği takip sonrasında Yığılca yolunda yakalandı.

Olayın üzerinden geçen 13 gün sonra aynı otomobil bu sefer Orhangazi Mahallesi’nde yapılan uygulamadan kaçtı.

Bu sefer de otomobil sürücüsü uygulamadan sadece 1 kilometre kaçabildi. Yapılan kontroller sonrasında araç sürücüsüne sokağa çıkma kısıtlaması sebebi ile cezai işlem uygulanırken, otomobil de trafikten men edildi.

(İHA)

Yorumlar (1)
Oss 6 ay önce
Kolluk görevlilerinin de kontrol edilmesi gerekir sokağa çıkma yasağı sanki onlar için geçerli değil ailecek geziyorlar alışveriş yapıyorlar eş dost akraba ziyareti yapıyorlar oh ne ala vatandaşa gelince de kazık cezalar arabasını bağla
16°
kapalı